• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
Profil pracodawcy

OBI

Opis firmy


O nas

Doświadczenie na polskim rynku zdobywamy nieustannie od ponad 20 lat, otwierając nowe miejsca pomagające klientom w doborze i zakupie wszystkich materiałów niezbędnych do wybudowania i urządzenia domu lub metamorfozy ogrodu.

Rozwój zawdzięczamy wspólnym wysiłkom całego zespołu OBI, pracownikom perfekcyjnie zorientowanym w potrzebach lokalnych rynków.

OBI to międzynarodowy koncern o ponad  40-letniej tradycji, który jest jedną z wiodących marek na polskim i europejskim rynku budowlanym (ponad 600 marketów).

OBI swój sukces zawdzięcza odpowiednio dobranemu asortymentowi, dobrej orientacji w potencjale i potrzebach rynków lokalnych oraz bogatej ofercie usług

Nasze wartości

Szacunek ponad wszystko
Wartość brzmiąca w obecnych czasach w sposób oczywisty, a jednak nie zawsze respektowana w środowisku pracy.
W OBI cenimy indywidualizm każdego członka naszego zespołu, dlatego szanujemy zróżnicowane poglądy polityczne czy przekonania religijne. Orientacja seksualna, płeć lub wiek nie mają dla nas najmniejszego znaczenia. Liczą się umiejętności i kultura osobista, które znajdują przełożenie w stylu pracy motywującym cały zespół pracowników.

Otwartość – szczerość – kompetencje
Triada idealna. Nasi pracownicy są nie tylko kompetentni i ambitni. Przede wszystkim potrafią uważnie wsłuchiwać się
w potrzeby klientów i kolegów z zespołu. Ich szczerość w wyrażaniu pomysłów wyzwala otwartość na nowe wyzwania. Ta natomiast skutkuje owocną współpracą opartą na kreatywności prowadzącej do rozwoju i sukcesu firmy.

Odpowiedzialne podejście do pracy
Powierzenie odpowiedzialności w ramach obowiązków na zajmowanym stanowisku jest dla nas tożsame z olbrzymią dawką zaufania, jakim obdarzamy naszych pracowników. Wierzymy w ich odwagę, potrzebną do podjęcia dobrych decyzji, elastyczność w nowych sytuacjach, a także w partnerstwo – bez względu na dział czy lokalizację marketu. Wierzymy w naszych pracowników i mocno ich doceniamy, wiedząc że to właśnie dzięki ich odpowiedzialności możemy pochwalić się świetną jakością usług świadczonych klientowi.

Jeśli nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?

Napisz do nas

Oferty pracy

Doradca/Doradczyni Klienta

Ogłoszenie podstawowe
Aktualizacja: 3 dni temu

Konserwator / Konserwatorka w OBI ul. Przywidzka 6

Ogłoszenie podstawowe
Aktualizacja: 28 dni temu
Aktualnie zatrudniamy ponad 6000 osób
Aktualnych ofert 2
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności

OBI

Łańcuch dostaw, Sprzedaż i obsługa klienta
Telefon
58 769-96-00
Fax
58 769-96-15
Adres
80-298 Gdańsk, Złota Karczma 26

Benefity

 • Opieka
  medyczna

 • Karta
  multisport

 • Szkolenia

 • Ubezpieczenia
  grupowe

 • Dofinansowanie
  do urlopów