Profil pracodawcy

Nowodworski Estates

O Nowodworski Estates


Jesteśmy liderem nowoczesnych rozwiązań na rynku pośrednictwa w obrocie nieruchomościami w Polsce. Zaczęliśmy w Krakowie i sukcesywnie zdobywamy kolejne miasta: Wrocław, Gliwice, Warszawę – gdzie ponad 90 naszych agentów nieruchomości z powodzeniem oferuje zachodnie standardy polskim klientom. Robimy to, by wprowadzić nową jakość i przywrócić prestiż zawodu pośrednika w obrocie nieruchomościami. Dzięki dobrym praktykom i wieloletniemu doświadczeniu, każdego dnia jesteśmy doceniani przez naszych klientów, jak i całą branżę.

Razem z nami zmieniaj rynek nieruchomości w Polsce. Bądź istotną częścią całego zespołu, w którym doceniamy zaangażowanie i własną inicjatywę.

Jak pracujemy?


Na 200% normy. Realizujemy wyjątkowe pomysły, tworząc dla klientów korzyści, które dotąd nie były dostępne w branży. Na swoim pokładzie mamy specjalistów z zakresu Sprzedaży, Finansów, Marketingu, Obsługi Klienta, Projektowania Wnętrz oraz IT. Niekorporacyjny charakter naszej firmy oraz liczne szkolenia rozwijające kompetencje w wielu obszarach, zapewniają współpracownikom wszystko, czego potrzebują, aby w pełni wykorzystać swój potencjał. Pracujemy z wieloma ludźmi jak i z wielkimi markami, a każdy projekt to dla nas nowe wyzwanie, którego chętnie się podejmujemy. Wraz z nowymi wyzwaniami, otwierają się nowe możliwości, dlatego stale szukamy energicznych osób, chętnych wspólnie z nami kreować przyszłość pośrednictwa w obrocie nieruchomościami w Polsce.

Dokąd zmierzamy?


Oprócz bycia najlepszym, zamierzamy zostać także największym biurem nieruchomości w Polsce. Jesteśmy przekonani, że osiągniemy ten cel w ciągu kilku najbliższych lat. Jak każda marka, chcemy dalej odnosić sukcesy, na co składa się praca całego zespołu. Dlatego tak ważne jest dla nas zachowanie wysokich standardów pracy. Firma rozwija się w bardzo szybkim tempie, stale podnosząc wartość usług, którą otrzymują nasi klienci. Wkrótce będą mogli się o tym przekonać mieszkańcy wszystkich największych miast w Polsce.

Jeśli nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?

Napisz do nas
Aktualnie zatrudniamy ponad 120 osób
Aktualnych ofert 0
Powiadamiaj o ofertach pracy
Wydrukuj
Podziel się na Facebooku
Nowodworski Estates

Nowodworski Estates

Nieruchomości
Telefon
58 746-31-51
Adres
80-309 Gdańsk, al. Grunwaldzka 472C
wyznacz trasę »

Benefity

Nagrody

  • W 2019 roku, najpopularniejszy w Polsce serwis nieruchomości - Otodom - nagrodził nas prestiżowym tytułem Najlepszego Biura Nieruchomości w Polsce.