• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
Profil pracodawcy

Grupa No Problem

O nas


Grupa No Problem jest firmą świadczącą usługi w zakresie doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy w kraju i za granicą oraz pracy tymczasowej. W branży tej funkcjonujemy już od 2005 roku. W tym czasie nawiązaliśmy współpracę z kilkudziesięcioma firmami m. in. Castorama, Leroy Merlin, OBI, E. Leclerc, Selgros, Makro, IKEA, Empik, Decathlon, Kompania Piwowarska, Tan-Viet, Bridgestone, Bemo Motors.  Pomogliśmy znaleźć atrakcyjne zatrudnienie wielu kandydatom. Pozyskujemy zarówno specjalistów i inżynierów, jak również personel pomocniczy – asystentki, handlowców czy pracowników produkcji.
Jeśli poszukujesz pracy stałej lub sezonowej, w kraju lub poza granicami Polski, zgłoś się do nas. Dzięki wieloetapowej selekcji i naszemu profesjonalnemu podejściu, proponujemy potencjalnym pracownikom wyłącznie takie stanowiska, które zaspokoją ich oczekiwania, potrzeby rozwoju i aspiracje zawodowe. Dokładamy wszelkich starań, aby rekomendowani przez nas pracownicy otrzymali propozycje zatrudnienia adekwatne do swojego profilu zawodowego.
Dodatkowo dzięki naszemu doświadczeniu i indywidualnemu podejściu do każdego klienta jesteśmy w stanie zadbać o Twoje interesy i zapewnić Ci godne wynagrodzenie i szacunek ze strony pracodawcy.
Aktualnie zatrudniamy 0 osób
Aktualnych ofert 0
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności

Grupa No Problem

Agencje pracy, Kadry / HR
Adres
80-264 Gdańsk, Romana Dmowskiego 12