Profil pracodawcy

Niebo Bistro&Bar

Opis firmy


Niebo… większości z nas kojarzy się z rajem. A raj? Jednym z dożywotnim superżyciem, drugim z kosmicznymi, bezkresnymi podróżami, trzecim z lekkością, beztroską,  a jeszcze innym z tak pysznym jedzeniem, że aż unoszącym    w powietrzu. My w naszym NIEBIE bistro&bar nie kłócimy się z żądaną z tych wizji.  Przeciwnie. Łączymy je w jedno NIEBO. Jedząc u nas doświadczysz superżycia. Pyszne jedzenie, skomponowane z lokalnych i świeżych produktów zapewni Ci dobre samopoczucie. Podczas smakowania naszych dań poczujesz się jak w podróży na księżyc, doznania są bezgraniczne jak kreatywność naszego szefa kuchni! Propozycje kulinarne są wyjątkowe (czy jadłeś kiedykolwiek niebieskie migdały???), a nade wszystko smaczne. Ba! Odlotowe. Dosłownie. 
Będziesz fruwał z rozkoszy! Zakład? Do zobaczenia w NIEBIE bistro&bar ;) 

Niebo bistro&bar jest usytuowane pod samym niebem :)  na najwyższym piętrze Centrum Handlowego Manhattan w Gdańsku Wrzeszczu.
Nasza restauracja mieści się w dużej, przestronnej sali, w większości znajdującej się pod przeszklonym sufitem. Gęsto ustawione kwiaty sprawiają wrażenie szklarni. W jednej z sal częstujemy naszych gości codziennie, a druga jest oddzielona i świetnie sprawdza się do specjalnych imprez i rezerwacji.
W naszej podniebnej restauracji mamy też dwa tarasy. Jeden kameralny, zaciszny, romantyczny i słoneczny.
A drugi - olbrzymi! Nasza duma! Można się tu poczuć jak w wiszącym ogrodzie, rozsiąść na trawie z drinkiem i obserwować piękny widok. Na miasto, a przy dobrej widoczności na morze, a nawet Hel. Serwujemy tu też posiłki, bo wiemy, jak bardzo kochacie jeść na świeżym powietrzu. Stołów nie zabraknie dla nikogo.

Jeśli nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?

Napisz do nas
Aktualnie zatrudniamy 0 osób
Aktualnych ofert 0
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności

Niebo Bistro&Bar

Hotelarstwo / Gastronomia
Telefon
792792651, 7256
Adres
80-244 Gdańsk, al. Grunwaldzka 82 (4 piętro CH Manhattan)
wyznacz trasę »