Profil pracodawcy

NEOFIN

CHCĘ!


Jeśli spojrzysz na działalność naszej niestandardowej firmy i pomyślisz "CHCĘ!", to już jeden wspaniały krok w kierunku zatrudnienia w naszym biurze rachunkowym.

Jesteśmy ekspertami w outsourcingu księgowym oraz kadrowo-płacowym. Wyróżniamy się biegłą znajomością systemów informatycznych, w tym enova365. Dzięki temu możemy zaproponować naszym Klientom wsparcie w bardziej efektywnym zarządzaniu firmą.
Masz doświadczenie jako Księgowy i czujesz niedosyt?
"Rzuć to wszystko co złe..."
CHCEMY być stale rozwijającą się firmą, dlatego korzystamy z nowoczesnych rozwiązań i potrzebujemy takich rozwojowych, rzutkich, nowoczesnych, a do tego profesjonalnych Księgowych.
Cechuje nas umiejętność modelowania i kształtowania procesów pod kątem potrzeb Klienta - w ten sposób optymalizujemy koszty oraz obniżamy możliwość popełnienia błędu. Oferujemy naszym Klientom prostszy i szybszy proces księgowania, co umożliwia bardziej efektywne zarządzanie firmą oraz ułatwia podejmowanie trafnych decyzji biznesowych.
Uwielbiamy puste biurka i odciążenie drukarek!

CHCESZ w ten sposób pracować z Klientami? CHCESZ się rozwijać z nami?

Zapraszamy :)

www.neofin.pl 

Dzieje firmy

Od 2009 roku tworzymy fantastyczny zespół fachowców w obszarze księgowości i kadr - przypomnijmy:
"NEOFIN - księgowość informatycznie"
Dzięki połączeniu kompetencji z wieloletnim doświadczeniem, do czego dorzucamy biegłą znajomość i wykorzystanie systemów informatycznych, od lat zapewniamy wysoki standard obsługi każdego podmiotu gospodarczego – niezależnie od wielkości czy branży. Bliskie są nam spółki mediowe oraz branża IT, ze względu na wykorzystanie nowoczesnych technologii informatycznych. Mamy też doświadczenie w księgowości i zagadnieniach kadrowych grup kapitałowych i spółek giełdowych. Poprzez indywidualne podejście do Klienta, profesjonalnie świadczone usługi, fachowe doradztwo, opiekę biegłego rewidenta, wpieramy działalność i rozwój współpracujących z nami firm, stając się jednocześnie godnym zaufania partnerem na drodze do realizacji zaplanowanych działań biznesowych.

CHCESZ być księgowym nowej generacji?
Dołącz do nas :)

Jeśli nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?

Napisz do nas
Aktualnie zatrudniamy ponad 20 osób
Aktualnych ofert 0
Powiadamiaj o ofertach pracy
Wydrukuj
Podziel się na Facebooku
NEOFIN

NEOFIN

Finanse, Kadry / HR
Telefon
+48 58 743 24 0
Adres
81-310 Gdynia, Śląska 35-37 (Twin Office bud. A, obok stacji benzynowej)
wyznacz trasę »

Benefity