Profil pracodawcy

Navy-San

Opis firmy


Navy-San jest prężnie rozwijającym się dostawcą usług w branży kompleksowej realizacji systemów okrętowych. Poprzez doświadczenie nabyte w całym okresie swojej działalności firma zapewnia wysoką jakość i bezpieczeństwo realizowanych zadań. Głównymi odbiorcami usług firmy są stocznie oraz armatorzy statków i jednostek offshore, oraz instytucje państwowe i prywatne firmy.

Misją firmy jest bezpieczne oraz przyjazne środowisku realizowanie wysokiej jakości kontraktów podwykonawczych dla swoich klientów.

Kariera

Firma Navy-San rozwija się stabilnie i prężnie od 1999 roku. Część produkcyjna firmy składa się kilku brygad roboczych, stanowiących głównie dwu-trzy osobowe zespoły techniczne. Brygady robocze koordynowane są przez kierowników robót oraz kierowników projektów. Bezpieczeństwa pracy oraz wysokiej jakości realizacji pilnuje profesjonalny zespół kontrolny, a całość wspierana jest przez zespół odpowiedzialny za logistykę i infrastrukturę pracy.

W firmie panuje zrównoważony stosunek ilościowy młodej kadry technicznej i inżynierskiej do doświadczonej kadry wywodzącej się z Trójmiejskich stoczni. Co roku w firmie praktykę odbywają przyszli inżynierowie z trójmiejskich uczelni wyższych oraz przyszli technicy.

Praca w Navy-San pozwala na bezpieczne i profesjonalne realizowanie celów kariery osobistej. Jeżeli jesteś zainteresowany/a pracą w firmie Navy-San prześlij swoje cv, oraz list motywacyjny na adres: praca@navy-san.pl

Jeśli nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?

Napisz do nas

Oferty pracy

Ogłoszenie premium
Aktualizacja: 3 dni temu
Ogłoszenie premium
Aktualizacja: 13 dni temu
Aktualizacja: 13 dni temu
Aktualnie zatrudniamy 50 osób
Aktualnych ofert 3
Powiadamiaj o ofertach pracy
Wydrukuj
Podziel się na Facebooku
Navy-San

Navy-San

Inżynieria, Produkcja / Przemysł
Telefon
58 727-94-24
Adres
81-061 Gdynia, Hutnicza 34
wyznacz trasę »