Profile pracodawców

Profil pracodawcy

MultiNOR

MultiNOR

Doradztwo / Konsulting,
Marketing / Reklama / PR
  • telefon

    58 743-07-53
  • adres

    80-386 Gdańsk, Lęborska 3B (IV piętro)

Opis firmy

Firma MultiNor świadczy profesjonalne usługi dla Polaków pracujących w Norwegii.

Wybierając nasze usługi trafiasz w ręce profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem i znajomością specyfiki rynku norweskiego.

MultiNOR to doświadczona kadra od lat zajmująca się zagadnieniami podatkowymi, wnioskami o różnego rodzaju zasiłki, tłumaczeniami czy innymi sprawami dotyczącymi pobytu i pracy w Norwegii.

Nasi konsultanci to eksperci w swojej dziedzinie. Doskonale orientują się w norweskich przepisach oraz umiejętnie potrafią posłużyć się ich możliwościami z korzyścią dla klienta. Szybkość i prawidłowość realizacji zleceń zawdzięczają także biegłej znajomości języków norweskiego i angielskiego. Szybka i sprawna obsługa to nasz niewątpliwy atut. Dodatkowo na każdym etapie realizacji usługi otrzymasz informacje o jej statusie, dzięki temu masz całkowitą kontrolę nad tym jak toczy się Twoja sprawa.

Zapraszamy na www.multinor.no

INFORMACJA DLA KANDYDATÓW DO PRACY

Nasz zespół tworzą zarówno profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem i znajomością specyfiki rynku norweskiego, jak i głodni nowych wyzwań studenci, którzy w pozbawionej korporacyjnych zasad atmosferze pracy nabywają nowe umiejętności i kwalifikacje.
Członkowie teamu tworzą dynamiczną ekipę pozytywnie zakręconych ludzi, którzy codziennie w przyjaznej atmosferze wykonują swoje obowiązki. Do obowiązków tych należy wsparcie obcokrajowców w Norwegii w zakresie zagadnień podatkowych, świadczeń socjalnych, doradztwa kredytowego oraz wielu innymi spraw dotyczących pobytu i pracy w tym kraju.
Chcesz współtworzyć nasz zespół? Wyślij CV i list motywacyjny na adres praca@multinor.no

Zatrudniamy 15 pracowników
Specjalista ds. realizacji usług z językiem norweskim
Doradztwo / Konsulting, Obsługa klienta / Sprzedaż detaliczna
szczegóły »
Doradca klienta z językiem litewskim
Doradztwo / Konsulting, Obsługa klienta / Sprzedaż detaliczna
szczegóły »