• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
Profil pracodawcy

Mulieres Hair & Body

Opis firmy


Mulieres Hair&Body to salon, który charakteryzuje nowoczesne i kompleksowe podejście do kosmetyki i fryzjerstwa. Oferuje nie tylko usługi z zakresu strzyżenia i koloryzacji włosów, manicure, pedicure, zabiegi pielęgnacyjne na twarz, ale także nowatorskie rozwiązania w zakresie dolegliwości skóry głowy, wypadania włosów oraz odbudowy ich struktury.

Nasz personel to wykwalifikowani pracownicy oraz entuzjaści stawiający na ciągły rozwój. Wciąż doskonalimy nasze umiejętności, przenosząc fryzjerstwo i kosmetykę na wyższy poziom zaawansowania.

Nasza praca, to nasza pasja, dlatego też do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i z wielkim zaangażowaniem. 
Jako jedni z niewielu jesteśmy przyjaźni osobom stawiającym na naturalne rozwiązania. Pracujemy na produktach marki z.one concept, theo marvee, podopharm  oraz Victoria Vynn. Kosmetyki te są pozbawione składników, których wpływ na ludzki organizm jest niejednoznaczny. Z naszych usług mogą bezpiecznie korzystać kobiety w ciąży oraz osoby narażone na odczyn alergiczny. Substancje aktywne zawarte w produktach z.oneconcept to m.in. organiczne ekstrakty z owoców, aminokwasy, proteiny mleka oraz naturalne olejki. Ponadto postawiliśmy na markę, której produkty nie zawierają składników zwierzęcego pochodzenia, czyniąc tym samym ukłon w kierunku wielbicieli wegańskich kosmetyków.  

Wierzymy, że siła tkwi w naturze, dlatego codziennie udowadniamy, że przy pomocy naturalnych kosmetyków można osiągnąć profesjonalny efekt, zadowalający nawet najbardziej wymagającą klientelę. Jesteśmy także świadomi tego, że rosnąca świadomość konsumentów sprawia, że szukają oni kosmetyków bezpiecznych i skutecznych. Nam także bliska jest taka idea, dlatego wprowadziliśmy na trójmiejski rynek usług, usługi które pozostają w zgodzie ze środowiskiem, a przy tym ich skuteczność jest oparta na najnowszych rozwiązaniach technologicznych. 

Postanowiliśmy także uzupełnić naszą ofertę o nowatorskie rozwiązania w zakresie pielęgnacji włosów oraz skóry głowy. Zaburzona fizjologiczna aktywność skóry głowy objawia się m.in. nadmierną utratą włosów oraz łupieżem. Przypadłości, te rzutują nie tylko na nasze samopoczucie, ale także na zdrowie. Wprowadziliśmy więc zabiegi, które wspomogą leczenie dermatologiczne i uzupełnią kuracje w oparciu o naturalne substancje aktywne.  
Zakres naszych usług pokazuje, że salon Mulieres Hair&Body to miejsce nowatorskie i przemyślane, a przy tym atrakcyjne cenowo.
 

Jeśli nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?

Napisz do nas

Oferty pracy

Fryzjer, fryzjerka

Ogłoszenie podstawowe
Aktualizacja: 2 miesiące temu

Stylistka paznokci, kosmetyczka

Ogłoszenie podstawowe
Aktualizacja: 1 miesiąc temu
Aktualnie zatrudniamy 0 osób
Aktualnych ofert 2
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności

Mulieres Hair & Body

Sprzedaż i obsługa klienta, Zdrowie / Uroda
Telefon
730-941-434
Adres
80-376 Gdańsk, Czerwony Dwór 24 (Parter)