Profil pracodawcy

MotoCave

MotoCave Centrum Likwidacji Szkód Komunikacyjnych


Nasza firma oferuje kompleksowe usługi w zakresie:

Centrum Likwidacji Szkód Komunikacyjnych:
Wykonujemy naprawy powypadkowe samochodów wszystkich marek, zapewniając najwyższej jakości części zamienne. W ramach likwidacji szkody z polisy ubezpieczeniowej, zapewniamy holowanie pojazdu do naszego serwisu, samochód zastępczy, oględziny pojazdu przez rzeczoznawcę oraz kompleksową obsługę procesu likwidacji szkody. Całość odbywa się w jednym miejscu - w serwisie MotoCave.
Ponadto każdy nasz klient może liczyć na fachowe doradztwo, miłą atmosferę i pomoc w załatwieniu wszystkich problemów z samochodem.
Likwidacja Szkód, Naprawy powypadkowe - Kontakt tel. 730 116 009

Lakiernia posiada nowoczesną komorę lakierniczą z systemem suszenia karoserii oraz bezpyłowe strefy przygotowawcze. Urządzenia te spełniają najwyższe parametry, co pozwala stosować wysokiej jakości wodnorozcieńczalne lakiery bazowe oraz lakiery ceramiczne, cechujące się wysoką odpornością na uszkodzenia. W trakcie naprawy, nasz lakiernik samochodowy dobiera odpowiedni kolor powłoki za pomocą nowoczesnego mieszalnika, a przed nałożeniem przeprowadza test koloru.

Blacharnia - wyposażona jest profesjonalne narzędzia firmy Herkules. Blacharze samochodowi dokonują napraw korzystając ze specjalistycznej ramy naprawczej. Łączenie elementów odbywa się za pomocą najnowocześniejszych zgrzewarek inwertorowych, a także profesjonalnych stacji spawalniczo – lutowniczych, spełniających wysokie wymagania w szerokim zakresie parametrów. Pozwala to naprawiać najnowocześniejsze karoserie, min. marek takich jak BMW, Audi, Jaguar. 

Pomoc drogowa Kolizja, stłuczka, wypadek? Nie martw się. Zadzwoń pod numer 730 116 009. Wszystko załatwimy za Ciebie! Twoje auto odholujemy do serwisu za darmo, nasi specjaliści zajmą się dopełnieniem formalności niezbędnych w procesie likwidacji szkody komunikacyjnej, a Ty odbierzesz auto zastępcze i będziesz kontynuował podróż. 

Wulkanizacja, Serwis Opon i Felg:
Wymiana i naprawa opon samochodów osobowych, dostawczych, 4x4, z oponami typu Run Flat oraz UHP włącznie. Wymiana i naprawa opon ciężarowych, rolniczych, przemysłowych oraz innych wielkogabarytowych w rozmiarze do 56” włącznie. Pogłębianie bieżnika opon ciężarowych, Profesjonalna naprawa ogumienia w technologii na zimno i na gorąco. Diagnostyka i serwis pojazdów wyposażonych w czujniki ciśnienia TPMS Przechowalnia kół i opon Mobilny Serwis Opon 24h. Dojazd w pełni wyposażonego serwisu mobilnego opon we wskazane miejsce i we wskazanym czasie 24 h na dobę. Kontakt pod numerem telefonu 731 18 18 15 Sprzedaż opon i felg każdego typu w atrakcyjnych cenach! Naprawy felg. Renowacja, prostowanie, malowanie. Profesjonalne doradztwo w zakresie właściwego doboru opon i felg. Sprzedaż opon używanych do samochodów ciężarowych. Zadzwoń i sprawdź ofertę dostępną od ręki!
 
Mechanika:
Mechanika samochodowa, naprawy, diagnostyka. Naprawy zawieszeń Przeglądy okresowe Wymiany oleju, filtrów, pasków. Wymiana rozrządu. Naprawy układów wydechowych Naprawy układów hamulcowych (klocki hamulcowe, tarcze hamulcowe, pozostałe) Serwis klimatyzacji Elektryka samochodowa Akumulatory - serwis i sprzedaż Diagnostyka komputerowa, kasowanie usterek Sprzedaż części samochodowych w atrakcyjnych cenach Sprzedaż olejów, płynów, filtrów i akcesoriów motoryzacyjnych w atrakcyjnych cenach.

Pozostałe:
Obsługa flot osobowych i ciężarowych. Specjalne warunki i pakiet korzyści dla FIRM. Powiadomienia SMS Elektroniczna faktura na email, Płatności elektroniczne Przygotowanie pojazdów do zdania do leasingu lub do sprzedaży (Car Detailing)

Kogo szukamy? Blacharza z doświadczeniem.

Blacharz samochodowy - poszukiwany!
Pomocnik lakiernika - poszukiwany!


Jesteś blacharzem lub pomocnikiem lakiernika z doświadczeniem?
Szukasz pracy w zgranym zespole?
Oczekujesz godziwego wynagrodzenia za pracę?

Jeśli Twoja odpowiedź brzmi tak, ZAPRASZAMY!
Prześlij swoją aplikację do MotoCave na zarzad@motocave.pl lub zadzwoń!

Jeśli nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?

Napisz do nas

Oferty pracy

Ogłoszenie premium
Aktualizacja: 13 dni temu
Ogłoszenie premium
Aktualizacja: 13 dni temu
Aktualnie zatrudniamy ponad 10 osób
Aktualnych ofert 2
Powiadamiaj o ofertach pracy
Wydrukuj
Podziel się na Facebooku
MotoCave

MotoCave

Naprawa / Serwis / Usługi
Telefon
58 380-22-44
Adres
80-549 Gdańsk, Ku Ujściu 60 (Przy wylocie tunelu pod Martwą Wisłą)
wyznacz trasę »