Profil pracodawcy

Morska Agencja Gdynia

O nas:


Jesteśmy jednym z najdłużej obecnych na polskim rynku przedsiębiorstw w branży transportu i logistyki. Gwarantujemy pewną dostawę ładunków do każdego miejsca na świecie – morzem i lądem. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i kreatywności naszych pracowników Morska Agencja Gdynia to marka, z którą współpracują eksporterzy i importerzy z całego świata, armatorzy, linie żeglugowe, spedytorzy, porty, urzędy morskie, celne i graniczne, banki i instytucje finansowe, a także ubezpieczyciele.

Organizujemy transport drogowo-morski kilkunastu tysięcy kontenerów w ciągu roku. Frachtujemy statki, aranżujemy przewóz drogowy i kolejowy. Zajmujemy się sztukami ciężkimi i ponadgabarytowymi, ładunkami sypkimi, płynnymi, a także drobnicą. Klientom zapewniamy składowanie i dystrybucje ich ładunków w nowoczesnych magazynach i składach celnych, oferując również wynajem biur. Od lat jesteśmy korespondentem międzynarodowej grupy armatorskich klubów ubezpieczeń wzajemnych P&I. Pracujemy jako agent awaryjny na rzecz zagranicznych towarzystw ubezpieczeniowych, wspierając ich podczas likwidacji szkód w transporcie drogowym, kolejowym i morskim.

Polskim marynarzom oferujemy atrakcyjną i bezpieczną pracę. Rocznie realizujemy około 1500 kontraktów dla oficerów i załóg szeregowych u renomowanych armatorów niemieckich, brytyjskich, duńskich, irlandzkich, greckich i amerykańskich.

Zespół Morskiej Agencji Gdynia liczy przeszło 250 osób. Są wśród nich agenci władający kilkoma językami i specjaliści nastawieni na realizację najbardziej wymagających zadań logistycznych.

Co możemy zaoferować?

  • Pracę w stabilnej , dynamicznej firmie
  • Pracę w przyjaznej atmosferze ludzi pełnych pasji i zaangażowania
  • Niezbędne narzędzia umożliwiające realizację zadań
  • Stałe wynagrodzenie oraz premia
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Udział w ZFŚS
  • Umowę o pracę
  • Kartę sportową
  • Ubezpieczenie na życie

Jeśli nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?

Napisz do nas
Aktualnie zatrudniamy 250 osób
Aktualnych ofert 0
Powiadamiaj o ofertach pracy
Wydrukuj
Podziel się na Facebooku
Morska Agencja Gdynia

Morska Agencja Gdynia

Spedycja i transport
Telefon
58 785-37-85
Fax
58 785-37-86
Adres
81-341 Gdynia, Tadeusza Wendy 15
wyznacz trasę »

Benefity