Profil pracodawcy

Mikulski Nieruchomości

Wyznaczamy nowe standardy, nie do skopiowania!


W momencie rozpoczynania naszej działalności zostały wypowiedziane słowa: "Musimy być wyjątkowi". Zrozumieliśmy, że nie tylko wysoki poziom obsługi klienta jest ważny, ale cały wizerunek firmy. Postanowiliśmy być wyjątkowi, jedyni, po prostu nie do skopiowania. Od samego początku postawiliśmy wielki nacisk, na pozytywny odbiór naszej firmy oraz na jej widoczność. Poprzez szereg nieustannych działań marketingowych dążymy do tego, aby każdy kto pomyśli o sprzedaży, kupnie, najmie, czy wynajmie nieruchomości, na pierwszym planie pomyślał o naszej firmie.
 

Sprzedajemy marzenia, nie tylko nieruchomości!


Oddziały MIKULSKI NIERUCHOMOŚCI mieszczą się w Goleniowie, Stargardzie, Nowogardzie, Szczecinie, Kołobrzegu, Świnoujściu oraz w Gdańsku. Razem 7 oddziałów. Prowadzimy wszystkie etapy sprzedaży, kupna czy zamiany każdego rodzaju nieruchomości. Jesteśmy z Państwem od momentu podjęcia decyzji o sprzedaży, czy kupnie nieruchomości do jej wydania, czy odbioru. Zajmujemy się wynajmem oraz najmem. Dzielimy grunty na działki budowlane, które szykujemy do sprzedaży wraz z wydanymi decyzjami o warunkach zabudowy. Obsługujemy osoby prywatne, jak i podmioty gospodarcze. Nasz skład liczy ponad 30 osób. Transakcjami opiekują się licencjonowani pośrednicy. Nasza firma posiada polisę OC na kwotę 100 000 euro, która zabezpiecza każdą naszą transakcję. Prócz bazy nieruchomości, posiadamy oferty kredytowe kilkudziesięciu banków. Bezpłatnie dobierzemy Państwu najlepszy i najtańszy kredyt. Naszym hitem okazało się niskie zryczałtowane wynagrodzenie od Kupującego. Mnoży to ilość transakcji przeprowadzanych w naszych oddziałach. Pomagamy w zgromadzeniu wszystkich dokumentów, sprawdzamy i regulujemy stan prawny nieruchomości. Wszystkie nieruchomości szykujemy tak, aby podczas finalizacji transakcji, nic nie zaskoczyło żadnej ze stron. Regulujemy sprawy komornicze. Kupujemy nieruchomości za gotówkę. Klienci doceniają naszą kompleksową, bezpieczną obsługę.

Mocną stroną naszej firmy jest innowacyjność i pomysłowość w działaniach marketingowych. Wyróżnia nas: nasze doświadczenie, podejście do klienta oraz efektywność, która przekłada się na największą ilość przeprowadzanych transakcji w rejonie. Już dziś jesteśmy jedną z największych sieci biur nieruchomości w naszym województwie. Obecnie planujemy otworzenie kilku nowych oddziałów. To wszystko wpływa na kompleksową obsługę naszych zadowolonych klientów. Zobacz, jak wygląda u nas "bezpieczna transakcja". Wejdź do naszej "strefy VIP".

Każda firma jest najlepsza!


W jakiej firmie byśmy się nie znaleźli, każda z nich "jest najlepsza". Nam do tego ideału jeszcze trochę brakuje, ale z całą odpowiedzialnością za swoje słowa, możemy dumnie stwierdzić, że "jesteśmy niepowtarzalni". Innowacyjność i pomysłowość, wsparte dużymi nakładami finansowymi i szerokimi działaniami marketingowymi sprawiają, że czas finalizowania transakcji skraca się z miesiąca na miesiąc.

Jeśli nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?

Napisz do nas
Aktualnie zatrudniamy 34 osoby
Aktualnych ofert 0
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności

Mikulski Nieruchomości

Nieruchomości, Sprzedaż i obsługa klienta
Telefon
58 380-20-35
Adres
80-894 Gdańsk, Garncarska 33
wyznacz trasę »

Benefity

  • Szkolenia

  • Narzędzia
    pracy

  • Praca
    zdalna

  • Elastyczne
    godziny pracy