Profil pracodawcy

Niepubliczny Żłobek i Przedszkole MegaMocni Jasień

Opis firmy


Poczucie sensu, sprawczości i tego, że nasza praca ma prawdziwe znaczenie, to udowodnione naukowo składniki wpływające na poczucia szczęścia i satysfakcji.

W Niepublicznych Żłobkach i Przedszkolach MegaMocni wiemy to od początku naszej, już 8-letniej działalności. Codziennie wykonujemy jedno z najbardziej odpowiedzialnych społecznie zadań, na które mamy realny wpływ – pomagamy wzrastać i kształtować się przyszłym pokoleniom.
 

MegaMocni to wspierający się zespół, w którym szanujemy indywidualne potrzeby, doceniamy własne inicjatywy, wykorzystujemy nasze pasje i zainteresowania w codziennym działaniu w pracy z dziećmi. Oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w trybie 7-godzinnego dnia pracy. Trud i wysiłek nagradzamy nie tylko satysfakcjonującym wynagrodzeniem ale również możliwością awansu zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji. Każdy z nas wie, że jest ważną częścią złożonego organizmu bez której nie bylibyśmy w stanie dalej się rozwijać i robić tego, co naprawdę kochamy. W naszej pracy opieramy się o wzajemny szacunek, akceptację, przestrzeń na własne pomysły. Możemy zawsze liczyć na wsparcie merytoryczne. Jesteśmy elastyczni, gdy ktoś potrzebuje więcej czasu lub przestrzeni. Dzięki temu pełni pasji, w przyjemnej atmosferze współpracy, możemy realizować się w opiece i edukacji najmłodszego pokolenia. Mamy możliwość udziału w programach lojalnościowych. Dbamy o zdrowie i samopoczucie naszych pracowników dzięki zapewnieniu prywatnej opieki medycznej, pysznych, domowych obiadów oraz możliwości udziału w programie MultiSport.
 

Przekonaj się sam. Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i rozpocznij z nami prawdziwą przygodę w poczuciu, że jesteś ważny!

Jeśli nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?

Napisz do nas
Aktualnie zatrudniamy 16 osób
Aktualnych ofert 1
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności

Niepubliczny Żłobek i Przedszkole MegaMocni Jasień

Edukacja / Doradztwo / Szkolenia
Telefon
780-175-414
Adres
80-174 Gdańsk, Przywidzka 7
wyznacz trasę »

Benefity

  • Opieka
    medyczna

  • Karta
    multisport

  • Szkolenia

  • Ubezpieczenia
    grupowe