• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
Profil pracodawcy

MediaExpert

Jesteśmy Expertem. Media Expertem. W kilkanaście lat z małego, rodzinnego biznesu zmieniliśmy się w największą sieć elektromarketów w Polsce. Przyszłość należy do nas!


Stawiamy na swoich
Kadra Media Expert to dyrektorzy i managerowie, doradcy, specjaliści sprzedaży, logistyki, administracji i gospodarki magazynowej. Zatrudniamy profesjonalistów, jednocześnie każdemu dajemy możliwość podnoszenia kwalifikacji. Inwestujemy w pracowników, a oni inwestują w Media Expert.
Obok regularnej rekrutacji zewnętrznej ważne są dla nas awanse wewnętrzne, skąd pochodzi znaczna cześć naszej kadry zarządzającej. W minionym roku kilkadziesiąt osób świętowało 10-letni i dłuższy staż pracy w ME.
Pensja to nie wszystko
W Media Expert regularnie nagradzamy pracowników. Dzięki systemom motywacyjnym to przede wszystkim od Ciebie będzie zależało, jak dużą premię wypracujesz. Bonusy te nie mają ograniczeń kwotowych!
Twoja pasja i pracowitość przekłada się na sukces całej sieci, jesteś więc beneficjentem tych korzyści.
Gwarantujemy Ci również zniżki pracownicze na zakup najlepszego sprzętu w naszych elektromarketach oraz premie świąteczne!

My, Media Expert
W firmie wszyscy jesteśmy ze sobą na „Ty”. Spotykamy się w pracy i po niej. Razem uprawiamy sport, wspólnie spędzamy wakacje, integrujemy się na własną rękę i z inicjatywy zarządu.
Pomimo dużej skali na jaką działamy wciąż dbamy o to, co przyświeca nam od powstania ME - bycie blisko siebie, wspieranie się i szacunek do siebie nawzajem.

W zdrowym ciele zdrowy duch!
Chcemy byś był w formie i dbał o swoje zdrowie. Dlatego dajemy Ci możliwość korzystania z karty MultiSport. Dzięki niej możesz na bardzo korzystnych warunkach korzystać z siłowni, zajęć fitness, aquaparków i wielu innych obiektów sportowo-rekreacyjnych w całym kraju!
Włączamy się
Przy Media Expert działa fundacja „Włącz się”. To dzięki niej robimy to, na czym zależało nad od zawsze – dzielimy się dobrem. Wspieramy szkoły, szpitale, osoby indywidualne, a zwłaszcza pracowników naszej sieci.
Poprzez działalność charytatywną budujemy wśród naszych pracowników poczucie solidarności i autentyczną, inspirującą chęć zmieniania świata na lepsze. Jesteśmy też prekursorem idei wolontariatu pracowniczego w Polsce.

Doceniają nas!
Nasze działania na rzecz pracowników dostrzegła Kapituła Ogólnopolskiego Programu Liderzy Społecznej Odpowiedzialności działająca pod patronatem Instytutu Filozofii i Socjologii Polskiej Akademii Nauk, która w 2018 oraz w 201z roku przyznała nam tytuł Pracodawcy Roku.
W 2019, 2018 i 2016 roku zostaliśmy wyróżnieni tytułem Solidnego Pracodawcy Roku za spełnianie wysokich standardów pracowniczych i kultury organizacyjnej.

 

Jeśli nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?

Napisz do nas

Oferty pracy

Magazynier Gdańsk

Ogłoszenie podstawowe
Aktualizacja: 24 dni temu
Aktualnie zatrudniamy 9000 osób
Aktualnych ofert 1
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności

MediaExpert

Sprzedaż i obsługa klienta
E-mail
Telefon
0672650019
Adres
80-176 Gdańsk, Szczęśliwa 3