Profil pracodawcy

MediaExpert

O nas


Zatrudniamy 7,5 tys. pracowników i wciąż się rozwijamy! Zapraszamy do aplikowania na aktualne wakaty wszystkich tych, którzy poszukują pracy w renomowanej firmie, gwarantującej poczucie stabilizacji i przejrzyste warunki zatrudnienia na umowę o pracę. Dołącz do społeczności Media Expert, w której można realizować swoje ambicje zawodowe oraz rozwijać i dzielić się swoimi pasjami.


Staramy się tworzyć przyjazne miejsca pracy i dbać o naszych pracowników stosując najwyższe standardy. Wysiłek ten został dostrzeżony m.in. przez Kapitułę Ogólnopolskiego Programu Liderzy Społecznej Odpowiedzialności, działającą pod patronatem Instytutu Filozofii i Socjologii Polskiej Akademii Nauk. W 2017 oraz w 2018 roku zostaliśmy nagrodzeni tytułem Pracodawca Roku. Ponadto, w 2016 i 2018 roku otrzymaliśmy tytuł Solidnego Pracodawcy Roku za spełnianie wysokich standardów pracowniczych i kulturę organizacyjną.


Rozumiemy Twoje potrzeby!


Stabilizacja zatrudnienia i poczucie bezpieczeństwa finansowego to jedne z podstawowych potrzeb każdego pracownika. Rozumiemy to, bo większość osób, które dziś piastują ważne stanowiska w sieci Media Expert kiedyś było na Twoim miejscu! W naszej sieci od samego początku jesteś zatrudniony na przejrzystych warunkach zawartych w umowie o pracę. Przez pierwsze tygodnie możesz liczyć na nasze pełne wsparcie i opiekę kierownika, managera lub starszych stażem kolegów. Dajemy Ci czas, żebyś poznał procedury, zasady i filozofię pracy panującą w naszej firmie. Otwórz się na nowe środowisko, poznaj koleżanki i kolegów – wkrótce wspólnie będziecie realizowali ciekawe wyzwania, plany, przedsięwzięcia lub projekty. Pamiętaj, że każdy z Was ma prawo do poczucia bezpieczeństwa i satysfakcji z pracy – stawiaj na współpracę, a nie współzawodnictwo.

Pensja to nie jedyny sposób, w jaki będzie wynagradzana Twoja praca. Stale wprowadzamy nowe lub udoskonalamy obecne systemy motywacyjne dla najbardziej zaangażowanych pracowników. Dzięki tym rozwiązaniom to przede wszystkim od Ciebie będzie zależało, jak dużą premię wypracujesz. Twoja pasja i pracowitość przekłada się również na sukces całej sieci, chcemy zatem, żebyś był beneficjentem tych korzyści – dodatkowe wynagrodzenie w postaci bonusów, zarówno w ramach programów indywidualnych, jak i grupowych, nie mają ograniczeń formalnych i kwotowych. Zatem do dzieła!

W zdrowym ciele, zdrowy duch! Chcemy byś był w formie i dbał o swoje zdrowie. Dlatego otrzymasz od nas możliwość korzystania z karty MultiSport. Dzięki niej będziesz mógł w bardzo korzystnych cenach korzystać z siłowni, zajęć fitness, aquaparków i wielu innych obiektów sportowo-rekreacyjnych w całej Polsce! Gwarantujemy również możliwość skorzystania z systemu zniżek pracowniczych oraz atrakcyjnych wyjazdów szkoleniowych. Tak, premie świąteczne też zapewniamy!


Myślimy o potrzebujących!


Fundacja „Włącz się!” powstała w 2012 roku z inicjatywy właścicieli sieci Media Expert. Głównym celem Fundacji jest udzielanie pomocy osobom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej i materialnej, a także instytucjom, które codziennie wspierają najbardziej potrzebujących. Poprzez działalność charytatywną i wrażliwość społeczną, staramy się budować wśród naszych pracowników poczucie solidarności i autentyczną, inspirującą chęć zmieniania świata na lepsze.

Fundacja jest również jednym z prekursorów idei wolontariatu pracowniczego w Polsce. Wolontariusze realizują nawet kilkadziesiąt projektów charytatywnych rocznie. Dobrowolna współpraca w imię szczytnych celów przynosi - poza dobroczynnymi - również inne efekty. Zbliża pracowników, zwiększa umiejętności pracy w zespole, buduje zdolności komunikacyjne, dzięki którym pracownicy wykazują lepszą organizację pracy, efektywniej definiują cele i priorytety. Najważniejsze jest jednak to, że uczestnicy realizowanych w ramach wolontariatu pracowniczego projektów deklarują, iż dzięki takiej formule czynienia dobra, wzrasta ich poczucie zadowolenia z życia. Dołącz do nas i przekonaj się, czy to prawda!

 

Jeśli nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?

Napisz do nas

Oferty pracy

Aktualizacja: 29 dni temu
Aktualnie zatrudniamy 7000 osób
Aktualnych ofert 1
Powiadamiaj o ofertach pracy
Wydrukuj
Podziel się na Facebooku
MediaExpert

MediaExpert

Sprzedaż i obsługa klienta
E-mail
Telefon
0672650019
Adres
80-176 Gdańsk, Szczęśliwa 3
wyznacz trasę »