Profil pracodawcy

Marion

Opis firmy


Firma Marion Sp. z o.o. została założona przez Waldemara Ostrowskiego w 1991 roku w Gdyni. Jest w 100% polskim przedsiębiorstwem posiadającym ogromne doświadczenie rynkowe, wykwalifikowaną kadrę, a także umiejętność reagowania na potrzeby wymagających konsumentów i kontrahentów zagranicznych.

Dzień 25 kwietnia 2014 stał się przełomowy dla firmy: ruszyła nowoczesna fabryka na obrzeżach Gdyni. Hale produkcyjne, magazyny, laboratoria i biura zajmują aktualnie ok. 7 tys. m2, a w planach mamy zwiększenie tej powierzchni. Dzięki tym zmianom, specjalizująca się głównie w produkcji farb i szamponów koloryzujących do włosów firma, poszerzyła swój asortyment i nabrała dynamiki. Gwarantem najwyższej jakości produkcji na każdym etapie jest wdrożenie w zakładzie standardów GMP (Dobra Produkcja Wytwarzania). Dostosowanie produkcji do norm unijnych potwierdza uzyskany przez firmę certyfikat ISO.

W laboratorium Marion specjaliści troszczą się o zachowanie standardów produkowanych kosmetyków, prowadząc działania naukowo- badawcze, kontrolne i badania mikrobiologiczne. Dzięki takim działaniom produkty Marion zyskały uznanie na rynkach zagranicznych. Doskonałe połączenie jakości i ceny dają stale rosnącą sprzedaż w 25 krajach (m.in. Hiszpania, Birma, Bułgaria, Serbia, Chorwacja, Bośnia i Hercegowina, Macedonia, Mauritius, Kosowo, Gruzja, Węgry, Litwa, Estonia, Słowacja, Finlandia, Irak, Tajwan, Słowenia, Kuwejt, Cypr, Łotwa, Rosja, Rumunia, Ukraina). Na celowniku firmy otwarcie nowych rynków, m.in. Jordania, Egipt, Sudan, Maroko, Tunezja, Dania, UAE, Singapur, Wietnam.

Oferty pracy

Ogłoszenie standardowe
Aktualizacja: 1 dzień temu
Ogłoszenie standardowe
Aktualizacja: 1 dzień temu
Ogłoszenie standardowe
Aktualizacja: 1 dzień temu
Ogłoszenie standardowe
Aktualizacja: 1 dzień temu
Aktualnie zatrudniamy 220 osób
Aktualnych ofert 4
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności

Marion

Zdrowie / Uroda
Telefon
58 782-64-00
Fax
58 782-64-01
Adres
81-571 Gdynia, Chwaszczyńska 131A
wyznacz trasę »

Benefity

 • Karta
  multisport

 • Szkolenia

 • Ubezpieczenia
  grupowe

 • Narzędzia
  pracy

 • Praca
  zdalna

 • Elastyczne
  godziny pracy

 • Nowoczesne
  biuro