Profil pracodawcy

Marcopol

Praca w Marcopol


Marcopol to firma z charakterem, którą tworzą kompetentni, odpowiedzialni ludzie, łączący w swojej pracy bogate doświadczenie w biznesie, znajomość potrzeb Klientów i twórcze myślenie wsparte nowoczesnymi technologiami.

Istniejące już od ponad 31 lat przedsiębiorstwo oferuje możliwość pracy na wielu stanowiskach, które spełnią oczekiwania przyszłych Pracowników, Absolwentów i Praktykantów. U naszych współpracowników cenimy innowacyjność i umiejętność bezstresowej realizacji zawodowych obowiązków. Coraz lepsze wyniki w pracy osiągamy również dzięki przyjaznej atmosferze panującej w firmie.

Oferty pracy kierujemy zarówno do osób zainteresowanych pracą w szeroko rozumianych obszarach handlowo-sprzedażowych, działach związanych z procesem produkcji, w działach logistyki i zakupów oraz w wielu innych.

Zachęcamy do składania aplikacji wszystkich, którzy są gotowi podejmować co dzień wielkie wyzwania, a od pracy oczekują satysfakcji i radości z osiągania zamierzonych celów.

Chcesz z nami pracować?

Od ponad 31 lat produkujemy i dostarczamy śruby dla tysięcy odbiorców w Polsce i na świecie. Cały czas się rozwijamy, mamy już 12 oddziałów w Polsce i 2 za granicą. Zmieniamy się razem z naszymi klientami i dla naszych klientów.  Zatrudniamy fantastycznych ludzi.

Jeśli nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?

Napisz do nas
Aktualnie zatrudniamy 512 osób
Aktualnych ofert 0
Powiadamiaj o ofertach pracy
Wydrukuj
Podziel się na Facebooku
Marcopol

Marcopol

Produkcja / Przemysł, Sprzedaż i obsługa klienta
Telefon
58 55 40 555
Fax
58 554-05-65
Adres
80-209 Chwaszczyno, Oliwska 100 (k/Gdyni)
wyznacz trasę »