Profil pracodawcy

Manpower

Manpower to jedna z największych na świecie agencji zatrudnienia, która od blisko 70 lat łączy osoby poszukujące zatrudnienia z pracodawcami, pomagając im odnieść sukces na nieustannie zmieniającym się rynku pracy. Firma jest częścią ManpowerGroup, globalnego lidera innowacyjnych rozwiązań HR, który do swoich odbiorców dociera poprzez sieć oddziałów w 80 krajach. W Polsce Manpower posiada ponad 50 agencji na terenie całego kraju.

Rolą Manpower jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości oraz pomoc w znalezieniu zatrudnienia odpowiadającego ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Nasi kandydaci nie ponoszą żadnych opłat i nic nie ryzykują. Wręcz przeciwnie, mogą wiele zyskać - profesjonalne doradztwo zawodowe i wymarzoną pracę. Oferty Manpower obejmują zarówno pracę stałą, jak i tymczasową w różnych branżach i na różnych stanowiskach, zatrudnienie zewnętrzne oraz doradztwo personalne.

Manpower to nie tylko agencja zatrudnienia, to ludzie, którzy rozumieją, jak ważną kwestią jest dla każdego posiadanie pracy i którzy pomogą Ci w dotarciu do wymarzonego pracodawcy.

Więcej informacji o ofercie Manpower można znaleźć pod adresem www.manpower.pl

Jeśli nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?

Napisz do nas
Aktualnie zatrudniamy 450 osób
Aktualnych ofert 0
Powiadamiaj o ofertach pracy
Wydrukuj
Podziel się na Facebooku
Manpower

Manpower

Agencje pracy, Kadry / HR
Telefon
58 350-61-48
Fax
58 350-61-48
Adres
80-309 Gdańsk, al. Grunwaldzka 411 (Biurowiec Alchemia Platinum, 7 piętro)
wyznacz trasę »