Profil pracodawcy

Mako TSL

Opis firmy


Jesteśmy największą spedycją w Polsce w sektorze transportu lekkiego (DMC do 3.5T) - busów plandek przystosowanych do transportu międzynarodowego. Dysponujemy flotą ponad 500 aut i jesteśmy w stanie kompleksowo obsłużyć każdego klienta z niemal 100% gwarancją punktualności. W swojej flocie posiadamy również ciężarówki o DMC do 40T. Jesteśmy w stanie zorganizować niemal każdy transport wyłączając jedynie transport ponadgabarytowy. W głównej mierze nastawiamy się na rynki zachodnie. 

Na rynku transportowym działamy od 2011 roku. W tym czasie otworzyliśmy 6 oddziałów: Gdańsk, Gdynia, Lębork, Warszawa, Koszalin i Włocławek.

W naszej firmie zatrudnionych jest ponad 160 osób. Są to młodzi, ambitni ludzie, którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje i dążą do osiągania jak najlepszych wyników. Od 2017 roku działa u nas program szkoleniowy AKADEMIA MAKO. Jest to cykl szkoleń przeznaczony dla nowych pracowników, którego celem jest jak najlepsze wyszkolenie przyszłych spedytorów. Nasi pracownicy mają niepowtarzalną okazję zdobycia cennego doświadczenia i uczenia się od najlepszych.

Jeśli jesteś młodą, ambitną osobą, która chce postawić swoje pierwsze (lub drugie ;) ) kroki w branży TSL - Ciebie szukamy! 
 

Kogo szukamy?


W związki z szybkim rozwojem firmy, stale poszukujemy:

  • Młodszych Spedytorów Międzynarodowych (osoby z małym doświadczeniem / bez doświadczenia)
  • Spedytorów Międzynarodowych z doświadczeniem.

Warunkiem koniecznym przejścia naszej rekrutacji jest posługiwanie się językiem angielskim lub niemieckim w stopniu komunikatywnym.

Zapraszamy do wysłania CV!

Jeśli nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?

Napisz do nas

Oferty pracy

Ogłoszenie premium
Aktualizacja: 5 dni temu
Aktualnie zatrudniamy ponad 160 osób
Aktualnych ofert 1
Powiadamiaj o ofertach pracy
Wydrukuj
Podziel się na Facebooku
Mako TSL

Mako TSL

Łańcuch dostaw, Spedycja i transport
Telefon
58 500 34 36
Adres
80-264 Gdańsk, Romana Dmowskiego 12 (4)
wyznacz trasę »

Benefity