• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
Profil pracodawcy

Living Story

Opis firmy


Firma Living Story działa na rynku od 2013 roku. Jesteśmy dystrybutorem mebli, oświetlenia oraz elementów dekoracyjnych wielu renomowanych marek takich jak: AXO, ARTEMIDE, BOMMA, BROKIS, BOSA, BUSTER+PUNCH, BROSS, CATELLANI&SMITH, COLE&SON, KREON, LUTRON, FORESTIER, FORMANI, IBRIDE, MARSET, MIDJ, MENU, NEMO, NOMON, OCCHIO, ONDARRETA, PARACHILNA, PETITE FRITURE, SANTA&COLE, SABA, TREKU, WALL&DECO, WARLI, VIBIA.

Nasz salon sprzedaży mieści się w dogodnej lokalizacji w części Nowego Orłowa przy Alei Zwycięstwa 235|2 w Gdyni.

JAK DZIAŁAMY
Twój dom jest odzwierciedleniem tego, kim jesteś. Podczas pierwszego spotkania staramy się w pełni zrozumieć Twoje potrzeby, by zapewnić rozwiązania skrojone na miarę potrzeb oraz budżetu. Nasz zespół tworzą ludzie z pasją i doświdczeniem a naszą mocną stroną jest rozległa wiedza na temat oferowanych marek oraz doświadczenie w branży wyposażenia wnętrz, poparte kilkuletnią pracą z naszymi partnerami.

TO CO NAS WYRÓŻNIA
Zapewniamy solidne wsparcie techniczne i merytoryczne i z dużą troską oraz starannością przeprowadzimy Państwa przez cały proces realizacji zamówienia. Projekt nie kończy się na dostawie. Oferujemy wsparcie i doradztwo w zakresie montażu zamówionego towaru oraz jego późniejszej eksploatacji. Nasz serwis internetowy to katalog i baza produktów, tutaj na bieżąco informujemy o nowościach oraz ciekawostkach ze świata designu. Znajdą tu Państwo mnóstwo inspiracji oraz zrealizowane dotychczas projekty. W codziennej pracy stawiamy na rzetelne doradztwo i terminowość a w komunikacji cenimy szczerość i otwartość.
 

Jeśli nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?

Napisz do nas
Aktualnie zatrudniamy 0 osób
Aktualnych ofert 0
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności

Living Story

Architektura i budownictwo, Sprzedaż i obsługa klienta
Telefon
730 832 855
Adres
81-521 Gdynia, al. Zwycięstwa 235/2 (parter)