Profil pracodawcy

Lidl Polska

Lidl należy do międzynarodowej grupy przedsiębiorstw, która jest jedną z największych sieci sklepów spożywczych w Europie. Jesteśmy obecni w 26 krajach. W Polsce naszą działalność rozpoczęliśmy w 2002 roku. Obecnie zarządzamy ponad 500 sklepami na terenie całego kraju i planujemy dalszy rozwój.  Posiadamy centra dystrybucyjne, biura sprzedaży i ekspansji w największych miastach Polski.

Zatrudniamy 12000 pracowników na różnych stanowiskach w całej Polsce. Praca w Lidl Polska to nowe wyzwania, ciekawe zadania i możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych. Nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że jesteśmy solidnym i rzetelnym pracodawcą. W 2013 roku Lidl Polska już po raz drugi otrzymał certyfikat Top Employers w rankingu najlepszych pracodawców w Polsce. Podczas procedury certyfikacyjnej Lidl wyróżnił się m.in. szerokimi możliwościami rozwoju zawodowego oraz zaangażowaniem społecznym.

Historia firmy

Początki działalności Lidl sięgają lat 30-tych, kiedy to w Szwabii zostało założone przedsiębiorstwo Lebensmittel-Sortimentsgroßhandlung. Obecnie Lidl zajmuje miejsce w pierwszej dziesiątce największych sklepów spożywczych
w Europie. Jako międzynarodowa grupa przedsiębiorstw posiadamy niezależne spółki za granicą prowadzące aktywną działalność na terenie całej Europy

W latach 70-tych Lidl otworzył pierwsze sklepy w okolicach Ludwigshafen; lata 80-te charakteryzowały się ekspansją na terenie Niemiec. Natomiast od początku lat 90-tych rozpoczęto ekspansję międzynarodową. Lidl posiada obecnie sklepy w niemal wszystkich krajach Europy. W ten sposób Lidl posiada największą sieć dyskontowych sklepów spożywczych w całej Europie, pozostawiając w tyle innych konkurentów. Również w przyszłości Lidl odegra znaczącą rolę w pozyskiwaniu nowych rynków, oferując przy tym swoim klientom zawsze najlepszą jakość po najniższej cenie!

Oferty pracy

Ogłoszenie premium
Aktualizacja: 3 dni temu
Ogłoszenie premium
Aktualizacja: 3 dni temu
Ogłoszenie premium
Aktualizacja: 3 dni temu
Ogłoszenie premium
Aktualizacja: 3 dni temu
Aktualnie zatrudniamy 12000 osób
Aktualnych ofert 13
Powiadamiaj o ofertach pracy
Wydrukuj
Podziel się na Facebooku
Lidl Polska

Lidl Polska

Adres
83-000 Pruszcz Gdański, Gdańska 2c (Rusocin)