Profil pracodawcy

LemonMind

O LemonMind.com


Zapewniamy kompleksowe wsparcie w zakresie rozwiązań eCommerce / eBusiness. Tworzymy strony, sklepy i aplikacje internetowe. Realizujemy kampanie marketingu internetowego. Oferujemy kompleksowe wsparcie: od opracowania strategii, do promocji w internecie.

Do grona naszych Klientów należą m.in.:
Dr Oetker (PL)
PKP Intercity (PL)
Grupa LOTOS SA (PL)
EMPiK Group (PL)
BORGA GRUPPEN AB (SE)
Polferries Polska Żegluga Bałtycka (PL)
Solutiq (UK)
Seagull AS (NO)
Port of Helsingborg (SE)
MODx LLC (USA)
Baltic Ports Organisation (EE)
Flowair (PL)
Sierra Golf Club (PL)
Sprint SA (PL)

Poza realizacją projektów lubimy nasze tradycyjne, piątkowe, firmowe śniadania, szkolenia wewnętrzne, na których dzielimy się swoja wiedzą oraz regularne firmowe spotkania przy planszówkach.

 

Czym się zajmujemy

LemonMind.com - pomagamy rozwinąć biznes w internecie.

Jesteśmy zespołem ekspertów w zakresie zwiększania efektywności serwisów i sklepów internetowych oraz projektowania użytecznych rozwiązań dla firm prowadzących swoje działania w Internecie. Projekty prowadzimy od 2004 roku. Do tej pory zrealizowaliśmy z sukcesem ponad 300 wdrożeń, zdobywając za ich realizację nagrody w prestiżowych konkursach w tym Webstar Festival.

Specjalizujemy się w realizacji aplikacji webowych, systemów product information management [PIM], rozbudowanych serwisów korporacyjnych, katalogów produktowych i sklepów internetowych dla średnich i dużych przedsiębiorstw działających w skali międzynarodowej.

Działamy z powodzeniem zarówno na rynku polskim, jak i za granicą, w tym w: Szwecji, Norwegii, Niemczech, USA, Wielkiej Brytanii.

Wdrażamy rozwiązania w oparciu m.in. o: Pimcore, Magento, Prestashop, MODx CMS, October CMS. Realizujemy aplikacje webowe w oparciu o Laravel / Vue.

Jesteśmy jedynym w Polsce certyfikowanym partnerem technologicznym firmy MODx LLC (Dallas, USA)
- producenta zaawansowanego systemu zarządzania treścią MODx CMS. A nasze doświadczenie we wdrażaniu tego rozwiązania zaowocowało współpracą z jedną z największych polskich firm z sektora przewozów kolejowych.

Jeśli nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?

Napisz do nas
Aktualnie zatrudniamy 15 osób
Aktualnych ofert 0
Powiadamiaj o ofertach pracy
Wydrukuj
Podziel się na Facebooku
LemonMind

LemonMind

IT / Programowanie, Marketing / PR
Telefon
58 732-27-37
Adres
80-286 Gdańsk, Jaśkowa Dolina 81
wyznacz trasę »

Benefity