• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
Profil pracodawcy

Langowski Logistics

Opis firmy


LANGOWSKI LOGISTICS Sp. z o.o.  jest nowoczesną polską firmą o zasięgu globalnym, działającą w branży TSL od 2004 roku.
Świadczy kompleksowe, międzynarodowe usługi logistyczne w oparciu o transport morski, transport kolejowy, lotniczy oraz drogowy. Zapewnia składowanie, przeładunek i dystrybucję towarów w nowoczesnych magazynach i składach celnych. Posiada również własną Agencję Celną, zapewniając odprawy ładunków we wszystkich procedurach celnych oraz bezgotówkowe rozliczenie podatku VAT w imporcie.

Specjalizuje się w transporcie ładunków skonteneryzowanych, zarówno pełnokontenerowych (FCL) jak i drobnicowych (LCL). Spółka wielokrotnie organizowała również transport ładunków ponadgabarytowych i militarnych. Współpracuje z eksporterami i importerami z całego świata, zapewniając sprawną i bezpieczną dostawę towarów do dowolnego miejsca na ziemi.

Jest członkiem największych i najważniejszych stowarzyszeń zrzeszających firmy logistyczne z całego świata m.in. Global Logistics Associates, Lognet, FIATA. Posiada również certyfikat IATA CASS (Międzynarodowe Zrzeszenie Przewoźników Powietrznych) oraz AEO (Authorised Economic Operator) pozwalający korzystać z ułatwień odnoszących się do kontroli celnej i procedury uproszczonej.

Wśród kooperantów i współpracowników firmy są zarówno agenci, spedytorzy, armatorzy, jak i porty, urzędy morskie, instytucje finansowe czy ubezpieczyciele.

Aktualnie zespół LANGOWSKI LOGISTICS to ponad 200 osób pracujących w 5 lokalizacjach w Polsce. 

Co nas wyróżnia?

Największą wartością Langowski Logistics są ludzie. To dzięki nim firma się rozwija i osiąga kolejne sukcesy. Nasz zespół tworzą zarówno starsi i doświadczeni pracownicy, jak i ludzie bardzo młodzi, również absolwenci. Bardzo cenimy tę różnorodność, kiedy możemy uczyć się od siebie nawzajem i przyjmować to, co najlepsze w każdym pokoleniu.

Szczególnie lubimy pomagać młodym osobom, które chcą stawiać swoje pierwsze kroki zawodowe w branży TSL. Współpracujemy z uczelniami, organizujemy staże i praktyki, które przygotowują do podjęcia pracy w zawodzie. W ciągu kilkunastu lat naszej działalności wyszkoliliśmy całe grono specjalistów, które jest swoistą wizytówką firmy.
Budujemy dla naszych pracowników przyjazne środowisko pracy dzięki integracyjnym inicjatywom, ofercie benefitów oraz perspektywie rozwoju zawodowego.

Odziwedź nasze kanały w medach społecznościowych:
Facebook
Instagram
LinkedIn

Jak wygląda rekrutacja?

Aktualne oferty pracy znajdują się na naszej stronie internetowej oraz na portalu pracuj.pl. Jeśli chciałbyś złożyć nam ofertę pracy na stanowisko, na które aktualnie nie rekrutujemy, masz taką możliwość. Wyślij nam swoje CV na adres praca@langowski.eu.
Proces rekrutacji składa się z 4 etapów.

Etap 1
Aplikacja on-line – wybierz ofertę pracy, którą jesteś zainteresowany i wyślij do nas swoje CV.

Etap 2
Selekcja CV i pierwszy kontakt – na tym etapie wybieramy kandydatów, którzy swoim doświadczeniem, kompetencjami oraz umiejętnościami spełniają wymagania na danym stanowisku. Następnie otrzymasz telefoniczne zaproszenie na spotkanie rekrutacyjne.

Etap 3
Rozmowa rekrutacyjna – przygotuj się na spotkanie z potencjalnym przełożonym, który zweryfikuje Twoją wiedzę oraz umiejętności.

Etap 4
Decyzja – pozytywnym rezultatem rozmowy rekrutacyjnej jest telefon z gratulacjami i ustaleniem terminu rozpoczęcia pracy.

Jeśli nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?

Napisz do nas

Oferty pracy

Kierownik działu prawnego

Ogłoszenie podstawowe
Aktualizacja: 14 dni temu

Asystent w dziale agencji celnej Gdynia

Ogłoszenie podstawowe
Aktualizacja: 10 dni temu

Agent celny

Ogłoszenie podstawowe
Aktualizacja: 16 dni temu

Asystent ds. sprzedaży

Ogłoszenie podstawowe
Aktualizacja: 22 dni temu
Aktualnie zatrudniamy ponad 200 osób
Aktualnych ofert 11
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności

Langowski Logistics

Łańcuch dostaw, Spedycja i transport
Telefon
58 355 73 00
Adres
81-537 Gdynia, Łużycka 3C

Benefity

 • Opieka
  medyczna

 • Karta
  multisport

 • Szkolenia

 • Ubezpieczenia
  grupowe

 • Narzędzia
  pracy

 • Praca
  zdalna

 • Elastyczne
  godziny pracy

Nagrody

 • Certyfikat Wiarygodności Biznesowej

  Certyfikat Wiarygodności Biznesowej

 • Gazele Biznesu

  Gazele Biznesu

 • Diamenty miesięcznika Forbes

  Diamenty miesięcznika Forbes