Profil pracodawcy

Langowski Logistics

Opis firmy


LANGOWSKI LOGISTICS Sp. z o.o. Sp. k.  (dawniej: Langowski Shipping Halina Langowska Sp. z o.o.) 
Jesteśmy nowoczesną polską firmą o zasięgu globalnym, działającą w branży TSL od blisko 15 lat.
Świadczymy kompleksowe, międzynarodowe usługi logistyczne w oparciu o transport morski, kolejowy, lotniczy oraz drogowy. Zapewniamy składowanie, przeładunek i dystrybucję towarów w nowoczesnych magazynach i składach celnych. Posiadamy również własną Agencję Celną, zapewniając odprawy ładunków we wszystkich procedurach celnych oraz bezgotówkowe rozliczenie podatku VAT w imporcie.

Specjalizujemy się w transporcie ładunków zarówno pełnokontenerowych jak i drobnicowych, wielokrotnie organizowaliśmy również transport ładunków ponadgabarytowych. Współpracujemy z eksporterami i importerami z całego świata, zapewniając sprawną i bezpieczną dostawę towarów do dowolnego miejsca na ziemi.

Jesteśmy członkiem największych i najważniejszych stowarzyszeń zrzeszających firmy logistyczne z całego świata m.in. Global Logistics Associates, Lognet, FIATA. Posiadamy również certyfikat IATA CASS (Międzynarodowe Zrzeszenie Przewoźników Powietrznych) oraz AEO (Authorised Economic Operator) pozwalający korzystać z ułatwień odnoszących się do kontroli celnej i procedury uproszczonej.

Wśród kooperantów i współpracowników firmy są zarówno agenci, spedytorzy, armatorzy, jak i porty, urzędy morskie, instytucje finansowe czy ubezpieczyciele.

Co nas wyróżnia?

Największą wartością Langowski Logistics są ludzie. To dzięki nim firma się rozwija i osiąga kolejne sukcesy. Nasz zespół tworzą zarówno starsi i doświadczeni pracownicy, jak i ludzie bardzo młodzi, również absolwenci. Bardzo cenimy tę różnorodność, kiedy możemy uczyć się od siebie nawzajem i przyjmować to, co najlepsze w każdym pokoleniu.

Szczególnie lubimy pomagać młodym osobom, które chcą stawiać swoje pierwsze kroki zawodowe w branży TSL. Współpracujemy z uczelniami, organizujemy staże i praktyki, które przygotowują do podjęcia pracy w zawodzie. W ciągu kilkunastu lat naszej działalności wyszkoliliśmy całe grono specjalistów, które jest swoistą wizytówką firmy.
Budujemy dla naszych pracowników przyjazne środowisko pracy dzięki integracyjnym inicjatywom, ofercie benefitów oraz perspektywie rozwoju zawodowego.

Odziwedź nasze kanały w medach społecznościowych:
Facebook
Instagram
LinkedIn

Jak wygląda rekrutacja?

Aktualne oferty pracy znajdują się na naszej stronie internetowej oraz na portalu pracuj.pl. Jeśli chciałbyś złożyć nam ofertę pracy na stanowisko, na które aktualnie nie rekrutujemy, masz taką możliwość. Wyślij nam swoje CV na adres praca@langowski.eu.
Proces rekrutacji składa się z 4 etapów.

Etap 1
Aplikacja on-line – wybierz ofertę pracy, którą jesteś zainteresowany i wyślij do nas swoje CV.

Etap 2
Selekcja CV i pierwszy kontakt – na tym etapie wybieramy kandydatów, którzy swoim doświadczeniem, kompetencjami oraz umiejętnościami spełniają wymagania na danym stanowisku. Następnie otrzymasz telefoniczne zaproszenie na spotkanie rekrutacyjne.

Etap 3
Rozmowa rekrutacyjna – przygotuj się na spotkanie z potencjalnym przełożonym, który zweryfikuje Twoją wiedzę oraz umiejętności.

Etap 4
Decyzja – pozytywnym rezultatem rozmowy rekrutacyjnej jest telefon z gratulacjami i ustaleniem terminu rozpoczęcia pracy.

Jeśli nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?

Napisz do nas

Oferty pracy

Ogłoszenie premium
Aktualizacja: 2 dni temu
Aktualizacja: 2 dni temu
Aktualnie zatrudniamy ponad 170 osób
Aktualnych ofert 2
Powiadamiaj o ofertach pracy
Wydrukuj
Podziel się na Facebooku
Langowski Logistics

Langowski Logistics

Łańcuch dostaw, Spedycja i transport
Telefon
58 625-92-16
Fax
58 625-16-75
Adres
81-061 Gdynia, Hutnicza 16
wyznacz trasę »

Benefity

Nagrody

  • Certyfikat Wiarygodności Biznesowej

  • Gazele Biznesu

  • Diamenty miesięcznika Forbes