• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
Profil pracodawcy

LPP S.A.

O nas


Jesteśmy dumni z tego, że LPP to jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm branży odzieżowej w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Zarządzamy 5 znanymi markami modowymi: Reserved, Cropp, House, Mohito i Sinsay. Od 30 lat z pasją projektujemy ubrania i akcesoria dla tych, którzy cenią modę, piękno i estetykę.

Wartości są jak kod genetyczny – decydują zarówno o wewnętrznym funkcjonowaniu LPP jako organizacji, jak i o tym, jacy chcemy być wobec naszych klientów, pracowników, partnerów biznesowych oraz całego społeczeństwa.

FIRE–FUELLED
Rozpala nas wewnętrzny ogień

Jesteśmy pełni energii. Naszą pasją jest nasz biznes, nasze marki i nasi klienci. Jesteśmy dumni z bycia częścią LPP.

AMBITION–DRIVEN
Ambicja napędza nas w działaniu

Szukamy wciąż nowych wyzwań i dążymy do tego, by być najlepsi. Mamy odwagę sięgać po więcej. Spodziewamy się niespodziewanego.

SOCIALLY RESPONSIBLE
Jesteśmy odpowiedzialni za to, co robimy

Ciągle się rozwijamy, by osiągać coraz lepsze wyniki. Przekraczamy bariery. Osiągamy nasze cele.

TEAM–ORIENTED
Jako zespół jesteśmy największą siłą

Pomagamy rozwijać się talentom. Doceniamy to, co najlepsze w ludziach. Traktujemy innych tak, jak sami chcielibyśmy być traktowani.

Poznaj nasze działy


Przygotowanie produktu

Działy przygotowania produktu naszych marek są sercem LPP. Projektujemy ubrania oraz akcesoria, analizujemy trendy i współpracujemy z dostawcami z Polski i całego świata. Dbamy o to, by nasze kolekcje były wyjątkowe i odpowiadały na potrzeby klientów.

Sprzedaż omnichannel

Obszary omnichannel odpowiadają między innymi za zarządzanie sklepami stacjonarnymi, analizy sprzedażowe, alokację towaru czy prowadzenie sklepów internetowych naszych brandów. Integracja działań w tych obszarach umożliwia nam oferowanie unikalnych doświadczeń zakupowych naszym klientom.

Komunikacja wizualna

Dla każdej marki stworzyliśmy dedykowany dział komunikacji wizualnej, który skupia kompetencje marketingu, visual merchandisingu czy kreacji contentu. Pozwala to oferować naszym klientom jeden spójny komunikat zarówno na stronie internetowej, w kampaniach w mediach tradycyjnych, jak i w salonach.

Back office

Działy back office odpowiadają za sprawne działanie naszej firmy, od kwestii administracyjnych i inwestycyjnych poprzez księgowość, finanse, rozwój sprzedaży, HR, biuro obsługi klienta po komunikację i zrównoważony rozwój.

Logistyka

Posiadamy jedne z najnowocześniejszych centrów dystrybucyjnych w Europie. Dostarczamy nasze kolekcje do niemal 40 krajów, w których działają nasze salony oraz sklepy internetowe. Ten skomplikowany proces nie udałby się, gdyby nie zespół profesjonalistów, którzy dbają o cały łańcuch dostaw.

Sieć sprzedaży

Zarządzamy siecią ponad 2000 salonów i oferujemy pracę w sklepach pięciu naszych marek: Reserved, Cropp, House, Mohito i Sinsay. Nasi pracownicy zapewniają sprawną obsługę klientów oraz dbają o wizerunek i właściwą ekspozycję produktów na 3 kontynentach.

IT - Silky Coders

Silky Coders to spółka należąca do Grupy LPP stworzona przez i dla ekspertów z branży IT. Firma już teraz liczy kilkaset osób i planuje dalsze powiększanie zespołu. Realizuje autorskie projekty technologiczne z zakresu IT, data science oraz e-commerce.

Tacy jesteśmy


Angażujemy się w działania wolontariackie

Nasi pracownicy od lat angażują się w akcje wolontariatu pracowniczego. Taka aktywność służy naszemu rozwojowi i jest okazją do poznania siebie nawzajem i zacieśniania relacji w pracy. Dzielenie się naszym czasem, talentem i umiejętnościami – niezależnie od zajmowanego stanowiska – przynosi po prostu satysfakcję. Z tego właśnie powodu wielu z nas angażuje się w regularnie prowadzone działania lub wręcz na stałe dołącza do ekipy WolontWariatów. Do pomagania coraz częściej zapraszamy również współpracujących z nami partnerów biznesowych.

Jesteśmy aktywni

Do dyspozycji pracowników Centrali są rowery, którymi mogą poruszać się pomiędzy różnymi lokalizacjami. W LPP działa sportowa drużyna LPP TEAM, a w niej sekcje biegowa, triathlonowa i rowerowa. Jej członkom opłacamy udział w zawodach, tak by mogli rozwijać swój talent sportowy i pasję.

Dbając o zdrowie pracowników, umożliwiamy im wykupienie dofinansowywanych w połowie pakietów medycznych (dla nich samych oraz – w przypadku osób zatrudnionych w LPP SA – również rodziny) oraz karty Multisport. W wielu biurach znajdują się pokoje relaksu. Do dyspozycji pracowników jest też bezpłatna siłownia.

Promujemy różnorodność

Jesteśmy organizacją, która promuje różnorodność, czego dowodzimy w naszych codziennych praktykach, zakazując dyskryminacji pracowników i aktywnie działając na rzecz różnorodności. Zobowiązaliśmy się do tego również podpisując w 2019 roku Kartę Różnorodności.

Jeśli nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?

Napisz do nas

Oferty pracy

Młodsza specjalistka/ Młodszy specjalista ds. celnych

Ogłoszenie premium
Aktualizacja: 3 dni temu

Inżynier / Inżynierka procesów logistycznych

Ogłoszenie premium
Aktualizacja: 3 dni temu

Elektromechanik / Elektromechaniczka utrzymania ruchu

Ogłoszenie premium
Aktualizacja: 3 dni temu

Specjalista / Specjalistka ds. spedycji morskiej

Ogłoszenie premium
Aktualizacja: 3 dni temu
Aktualnie zatrudniamy ponad 27000 osób
Aktualnych ofert 13
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności

LPP S.A.

Grafika / Fotografia / Reklama, Sprzedaż i obsługa klienta
Adres
80-769 Gdańsk, Łąkowa 39/44

Benefity

 • Opieka
  medyczna

 • Karta
  multisport

 • Szkolenia

 • Ubezpieczenia
  grupowe

 • Narzędzia
  pracy

 • Elastyczne
  godziny pracy

 • Służbowy
  laptop

 • Parking dla
  pracowników

 • Nowoczesne
  biuro

 • Firmowy
  ogród/patio