Profil pracodawcy

LKK

O nas


LKK Sp. z o.o. to ludzie z wieloletnim doświadczeniem - wykorzystując praktyczną wiedzę i osiągnięcia nauki, pomagamy naszym Klientom podnosić jakość i skuteczność ich działań. Pragniemy rozwijać się i rosnąć w siłę, nieustannie się doskonaląc. Sukcesy firm, dla których znaleźliśmy cenionych pracowników, trafnie zdiagnozowaliśmy zasoby lub otoczenie czy wyszkoliliśmy zespół, są także naszymi sukcesami. Firma wpisana Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 10017.
Jesteśmy również usługodawcą i pracodawcą w silnie rozwijającej się branży morskiej szczególnie aktywni jesteśmy w przeładunkach portowych. Mamy też doświadczenia w szeroko pojętej branży Transport Spedycja Logistyka.

Ludzie

Nasi konsultanci zdobywali wiedzę i umiejętności w działach marketingu i sprzedaży międzynarodowych firm. Obecnie tworzą profesjonalny zespół, który oferuje kompleksowe podejście do zagadnienia kadr i doradztwa personalnego oraz posiada szczególne kompetencje w zakresie sprzedaży. Przestrzegamy wysokich standardów i oferujemy najwyższą jakość usług – w tej dziedzinie nigdy nie idziemy na kompromis.

Jeśli nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?

Napisz do nas
Aktualnie zatrudniamy 0 osób
Aktualnych ofert 0
Powiadamiaj o ofertach pracy
Wydrukuj
Podziel się na Facebooku
LKK

LKK

Kadry / HR, Łańcuch dostaw
E-mail
Telefon
58 535-07-96
Adres
81-548 Gdynia, Oficerska 12/4
wyznacz trasę »