Profil pracodawcy

Księgowość Smart

Opis firmy


KSIĘGOWOŚĆ SMART powstało z myślą o nowoczesnych przedsiębiorcach, którym zależy na nowoczesnych narzędziach do zarządzania swoimi finansami w firmie. 

Miej dostęp do swoich dokumentów w każdym miejscu i o każdej porze – wystarczy tylko dostęp do Internetu i dowolne urządzenie z przeglądarką internetową.

Wystawiaj faktury w smartfonie z pozycji aplikacji i przesyłaj je do swoich klientów bezpośrednio z programu nie tracąc przy tym czasu na pisanie maili z załącznikami.

Zagubiłeś gdzieś maila z listą płac? Teraz masz wszystko w jednym programie, umowy, faktury, wysokość podatku do zapłaty, wszystko co niezbędne do sprawnego zarządzania Twoją firmą.

Nie umknie Ci żaden termin, w systemie znajdziesz harmonogram, który powiadomi Cię komu kończy się umowa o pracę lub, kiedy mija termin zapłaty podatku.

Dane osobowe Twoje i Twoich pracowników są w pełni bezpieczne i przechowywane zgodnie z przepisami ustawy RODO. Zapewniamy archiwizację danych do 5 lat. 

Nie musisz stać w korkach i gospodarować specjalnie czasu, aby dostarczyć dokumenty. Wystarczy że je zeskanujesz i prześlesz mailem my zajmiemy się resztą, a Ty zajmij się rozwijaniem swojego biznesu. 

W razie wątpliwości służymy pomocą, jesteśmy od tego, aby wspierać Twoje działania 24 godziny na dobę, cechuje nas duże zaangażowanie.

Świadczymy usługi:
- Prowadzenie ksiąg handlowych Spółek z o.o. Spółek komandytowych, jawnych, cywilnych, partnerskich;
- Prowadzenie Książki Przychodów i Rozchodów;
- Ryczałt od przychodów ewidencjonowanych;
- Kadry i Płace;
- Sporządzanie wniosków o dofinansowanie do wynagrodzenia osób niepełnosprawnych.
- Szkolenia z zakresu samodzielnego sporządzania wniosków o dofinansowanie do wynagrodzenia.
- Naliczanie obowiązkowych wpłat na PFRON.

KSIĘGOWOŚĆ SMART RAFAŁ MICHALSKI


 

Jeśli nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?

Napisz do nas
Aktualnie zatrudniamy 0 osób
Aktualnych ofert 0
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności
wyznacz trasę »

Benefity

  • Szkolenia

  • Praca
    zdalna

  • Elastyczne
    godziny pracy