Profil pracodawcy

Hotel Kozi Gród

Korzyści dla pracowników


Hotelu Kozi Gród**** znajduje się w miejscowości Pomlewo pod Gdańskiem - niedaleko Przywidza, za Kolbudami. (ok. 30 min samochodem z Gdańska)

Pracownikom oferujemy:
Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku - od 15 lat
Możliwość realizacji ambitnych planów zawodowych
Przestrzeń na rozwój swojej kreatywności
Wsparcie bezpośredniego przełożonego oraz współpracowników
Miejsce pracy w pięknym otoczeniu przyrody
Niezbędne narzędzia pracy 
Pracę w dynamicznym zespole

Pracownicy Hotelu Kozi Gród mogą otrzymać:
Zwrot części kosztu dojazdu autem - podróż samochodem z Gdańska do Gdyni to 32 km, a z Gdańska do Pomlewa to jedynie 25 km
Śniadania/obiady dla pracowników za symboliczną opłatą - dbamy o to aby nasi pracownicy znali smaki kuchni Hotelu Kozi Gród, a przy tym byli najedzeni i pełni energii do pracy)
Stały dostęp do wody pitnej z naszej studni głębinowej
Możliwość korzystania z Centrum Rekreacyjnego (A po pracy... można czasem popływać w basenie, ogrzać się w saunie lub skorzystać z bieżni)

Historia miejsca

Kozi Gród to kompleks, który tworzą: hotel, restauracja, centrum rekreacji, zaplecze bankietowe oraz szkoleniowe i teren rozrywki outdoor. Hotel oferuje nocleg dla 153 osób, które zaprasza do 50 przestronnych pokoi rozmieszczonych w dwóch osobnych budynkach.

Hotel Kozi Gród**** powstał jako rodzinny biznes zrodzony z pasji, co przyczyniło się do autentyczności tego miejsca.

Hotel powstał na terenie, który przez wiele lat był dla rodziny właścicieli ulubionym miejscem spędzania wspólnych wakacji wraz z dziećmi i przyjaciółmi. To tutaj, niedaleko miejscowości Kozia Góra, wybudowali dom i zaopiekowali się obszarem ponad 5 hektarów: powiększyli i zarybili staw, zasiali ogródek ziołowy, zaczęli hodować kaczki, wybudowali kort tenisowy. W ten sposób położyli podwaliny pod stworzenie unikatowego miejsca na mapie Kaszub. Kontynuując rodzinną tradycję, której korzenie sięgają pokoleń leśników, ojciec właścicielki zapoczątkował życie w zgodzie z naturą przejawiające się m.in. w szczególnej dbałości o teren i zwierzęta. Swoje doświadczenie oraz bezcenną wiedzę przekazał kolejnym pokoleniom. Po wielu latach spędzania cudownych wakacji w Koziej, dzięki zamiłowaniu do podróży i hotelarstwa narodził się pomysł rodzinnego biznesu. Tak właśnie powstał Hotel Kozi Gród****.

Jeśli nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?

Napisz do nas
Aktualnie zatrudniamy 40 osób
Aktualnych ofert 0
Powiadamiaj o ofertach pracy
Wydrukuj
Podziel się na Facebooku
Hotel Kozi Gród

Hotel Kozi Gród

Hotelarstwo / Gastronomia
Telefon
58 692-07-80
Fax
58 692-07-82
Adres
83-047 Pomlewo, Leśników 3

Benefity