• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
Profil pracodawcy

Konsal Group

OCHRONA


POPRZEZ KONSEKWENTNY ROZWÓJ DĄŻYMY DO TEGO, ABY BYĆ JEDNĄ Z NAJLEPSZYCH FIRM OCHRONY W REGIONIE

Agencja Ochrony Konsal rozpoczęła działalność w 2004 roku. Siedzibą firmy jest Gdynia – dynamicznie rozwijające się miasto skupiające inwestorów wymagających zapewnienia bezpieczeństwa na najwyższym poziomie.
Obecnie, po przekształceniach kapitałowych, działamy jako podmiot prawa handlowego spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Cały zakres działalności jest ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej, zarówno kontraktowej, jak i deliktowej.
Na podkreślenie zasługuje fakt, iż mimo krótkiego okresu działania udało nam się uzyskać zaufanie ponad 2000 Klientów. Jesteśmy logistycznie i kapitałowo zdolni do przyjęcia każdego zlecenia z zakresu fizycznej i technicznej ochrony osób i mienia.

RODZAJE BUDYNKÓW, KTÓRE OCHRANIAMY:
 - MIESZKANIA PRYWATNE
 - DOMY
 - APARTAMENTOWCE
 - HOTELE
 - OBIEKTY UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ
 - URZĘDY
 - OBIEKTY USŁUGOWE
 - SALONY SAMOCHODOWE
 - SKLEPY
 - ZAKŁADY PRODUKCYJNE
 - HURTOWNIE

USŁUGI UTRZYMANIA CZYSTOŚCI

Decydując się na szeroko pojęte usługi utrzymania czystości w Konsal dajemy Państwu gwarancję profesjonalnej opieki i doradztwa. Oferujemy szeroki zakres usług porządkowych w oparciu o wykwalifikowany personel oraz z zastosowaniem profesjonalnego sprzętu i środków chemicznych.
Posiadamy ponad 10 letnie doświadczenie, odpowiednią wiedzę i umiejętności, by w efekcie świadczyć usługi porządkowe na najwyższym poziomie. Gwarantujemy wysoką jakość usług, rzetelność, solidność, a co najważniejsze – terminowość w realizowaniu powierzonych nam zleceń.
Zajmujemy się sprzątaniem: obiektów biurowych, hoteli, sal fitness, obiektów wielkopowierzchniowych użyteczności publicznej oraz przemysłowej.
Zadowolenie naszych Klientów i pełna satysfakcja to dla nas priorytet. Naszą dewizą jest kompleksowe utrzymywanie czystości obiektów oraz dyskretne i niekrępujące wykonanie prac porządkowych z efektem zadowalającym najbardziej wymagających. Nasza firma sprzątająca wyróżnia się na rynku indywidualnym podejściem do klienta. Opracowujemy dla Państwa ofertę w oparciu o dokładną analizę potrzeb, indywidualnych preferencji i charakter obiektu. Nasz personel to osoby odpowiednio przeszkolone, o wysokiej kulturze osobistej, zaangażowane w wykonywanie zleconych zadań.

Jeśli nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?

Napisz do nas
Aktualnie zatrudniamy ponad 400 osób
Aktualnych ofert 1
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności

Konsal Group

Naprawa / Serwis / Usługi, Praca fizyczna
Telefon
58 622-53-51
Fax
58 660-54-74
Adres
81-212 Gdynia, Hutnicza 1

Benefity

 • Szkolenia

 • Ubezpieczenia
  grupowe

 • Elastyczne
  godziny pracy