Profil pracodawcy

Klink International

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko
         Przedstawiciel Handlowy

   Miejsce pracy: woj,.pomorskie
Zadania:
- sprzedaż całego asortymentu oferowanego przez firmę
-przygotowywanie ofert handlowych
-pozyskiwanie nowych klientów oraz obsługa obecnych klientów firmy
-monitorowanie rynku,analiza konkurencji,aktywne reagowanie na zmiany rynkowe i przekazywanie informacji
 Oczekiwania od kandydatów:
-doświadczenie w branży budowlanej będzie atutem
-wykształcenie min.średnie
-znajomość technik sprzedaży i umiejętność  dobrej organizacji czasu pracy
-umiejętność autoprezentacji i prezentacji oferty produktowej
-prawo jazdy kat.B
-znajomość obsugi komputera

Oferujemy:
-atrakcyjny system wynagradzania(pensja stała + system premiowy uzależniony od Towich wynikow pracy)
-szkolenia produktowe
-pracę w przyjaznym środowisku pracy w młodym zespole i zgranym zespole profesionalistów w swojej branży

Jeśli nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?

Napisz do nas
Aktualnie zatrudniamy 1 osoba
Aktualnych ofert 0
Powiadamiaj o ofertach pracy
Wydrukuj
Podziel się na Facebooku

Sprzedaż i obsługa klienta
Telefon
58 555-74-32
Fax
58 555-74-33
Adres
81-225 Gdynia, Morska 62 (nowa lokalizacja sklepu)
wyznacz trasę »