Profil pracodawcy

Kids Power

Opis firmy


Codzienna praca, może być czymś więcej niż tylko zestawem powtarzalnych czynności, które ktoś każe nam robić, żeby w zamian dać nam za to pieniądze. Każdy z nas odczuwa zwiększoną satysfakcję i motywację, nie tylko pod wpływem adekwatnego wynagrodzenia, lecz przede wszystkim gdy czuje, że to co robi, jest doceniane, szanowane i ma realny wpływ na nasze otoczenie. Poczucie sensu w tym, co się robi i bycie docenianym za swoje działania i inicjatywy, to składniki, które wspierają nasze poczucie szczęścia w życiu.
 

Nie jest to wcale odległa filozofia ani miejsce zarezerwowane tylko dla wybranych, najlepszych z najlepszych. Jest to obraz pracy, który chcielibyśmy, żeby rozprzestrzeniał się wszędzie i chcemy, żebyście mogli sami tego doświadczyć. Zaczęliśmy od siebie, tworząc w naszym zespole przestrzeń dla ludzi takich jak Ty, pełnych pasji, gotowych do działania, kochających dzieci. Będziemy Cię wspierać, damy Ci możliwość wzrastania i włączenia swoich pasji do codziennej pracy. Będziemy pomagać Ci w Twoim dalszym kształceniu i podnoszeniu kwalifikacji, jeśli tylko tego potrzebujesz. Jesteśmy otwarci na dialog, żeby wspólnie wypracować najlepsze warunki, w których praca będzie dla Ciebie przyjemnością.

Sprawdź nasze aktualne oferty pracy w Kids Power. Nie wahaj się spróbować, bo nie tracisz nic, a możesz jedynie pozytywnie się zaskoczyć. Możesz stać się częścią zespołu, który wyznaczy nowe kierunki w edukacji dzieci.

Jeśli nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?

Napisz do nas

Oferty pracy

Aktualizacja: 10 dni temu
Aktualizacja: 10 dni temu
Aktualnie zatrudniamy 8 osób
Aktualnych ofert 2
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności

Kids Power

Administracja, Edukacja / Doradztwo / Szkolenia
Telefon
661545425
Adres
81-549 Gdynia, Parkowa 1 (CH Parkowa)
wyznacz trasę »

Benefity

  • Szkolenia

  • Narzędzia
    pracy

  • Służbowy
    laptop

  • Nowoczesne
    biuro