Profil pracodawcy

Kancelaria Radcy Prawnego Mateusz Jasiński

O Kancelarii


Kancelaria została założona w 2013 roku i koncentruje swoje działania na wybranych dziedzinach prawa związanych z obrotem gospodarczym.

Tworzymy zespół doświadczonych radców prawnych, który jest wspierany przez aplikantów radcowskich.
Specjalizujemy się w obsłudze prawnej projektów z obszaru nieruchomości i inwestycji budowlanych, przemysłu stoczniowego i offshore, prawa spółek, a także prawa bankowego i rynków kapitałowych.

Oprócz doradztwa i zastępstwa prawnego oferujemy wsparcie w negocjacjach handlowych z polskimi i międzynarodowymi kontrahentami.

Jesteśmy partnerami kadry menadżerskiej, którzy rozumieją wymiar biznesowy działalności naszych Klientów. Nie ograniczamy się do odpowiedzi na pytanie czy dane rozwiązanie jest zgodne z prawem lub jakie rodzi ryzyka prawne. Naszym celem jest zaproponowanie optymalnego rozwiązania, uwzględniającego zarówno uwarunkowania prawne, jak i biznesowe.

O Nas


W codziennej pracy stawiamy na profesjonalizm, zaufanie, współdziałanie, otwartość w relacjach, zaangażowanie i komunikację. Chętnie korzystamy z rozwiązań technologicznych i innowacjami usprawniamy pracę. Nasz Zespół składa się z młodych prawników, pracujemy w dobrej i przyjaznej atmosferze z nastawieniem na współdziałanie, dzielenie się wiedzą i rozwój umiejętności.

Realizujemy międzynarodowe projekty o charakterze gospodarczym, co daje unikalną możliwość rozwoju umiejętności i podnoszenia kwalifikacji. Praca w kilkuosobowych zespołach i realizacja interesujących i złożonych projektów jest niewątpliwą szansą pogłębiania wiedzy merytorycznej i doskonalenia umiejętności zawodowych. Jest to jeden z pozytywów pracy w naszej kancelarii.

Kancelaria oferuje bogaty program szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych dla prawników z zakresu wybranych dziedzin prawa, zagadnień finansowych, języka prawniczego angielskiego i kompetencji miękkich, a także studiów podyplomowych. Stawiamy na ciągły rozwój, budujemy nowe kompetencje

Do naszego zespołu poszukujemy osób, które posiadają ciekawe doświadczenie zawodowe oraz osiągnięcia naukowe. W procesie rekrutacji sprawdzamy nie tylko znajomość prawa, ale także umiejętność jego praktycznego zastosowania i odniesienia posiadanej wiedzy do realiów biznesowych.

Jeśli nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?

Napisz do nas
Aktualnie zatrudniamy 12 osób
Aktualnych ofert 1
Powiadamiaj o ofertach pracy
Wydrukuj
Podziel się na Facebooku
Kancelaria Radcy Prawnego Mateusz Jasiński

Kancelaria Radcy Prawnego Mateusz Jasiński

Prawo / Windykacja
Adres
80-868 Gdańsk, Marynarki Polskiej 163 (3 piętro)
wyznacz trasę »

Benefity