• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
Profil pracodawcy

J.S. Hamilton Poland

Opis firmy


Jesteśmy największą w Polsce firmą świadczącą niezależne usługi w zakresie badań i ekspertyz jakościowych, dysponującą siecią akredytowanych laboratoriów analitycznych.  

Dla naszych klientów z wielu branż oferujemy szeroki wachlarz wyspecjalizowanych analiz żywności, kosmetyków i produktów chemii gospodarczej, farmaceutyków, opakowań i artykułów przemysłowych, paliw ciekłych i stałych i wielu innych.  

J.S. HAMILTON POLAND Sp. z o.o. posiada ponad 10 oddziałów w Polsce oraz na rynku zagranicznym. Łącznie zatrudnia ponad 900 osób.

Co oferujemy?

W J.S Hamilton wierzymy, że organizację tworzą ludzie. Dlatego dbamy o to, żeby każdy z naszych pracowników miał dostęp do:

 1. Rozwoju personalnego i niezliczonych możliwości. J.S. Hamilton to nie tylko opcje, ale zadania i projekty, które nie tylko my rozwijamy, ale i one nas, dlatego ruszaliśmy z procesami ocen rocznej kompetencji pracowników, aby wdrożyć dla każdego spersonalizowane plany rozwojowe. Dzięki rozwijającej się współpracy zawodowej oraz systemie sugestii pracowniczych, jesteśmy pewni, że razem jesteśmy w stanie tworzyć silnego Hamiltona.
 2. Jasnej i transparentnej ścieżki kariery, w której to pracownik wybiera czy chce iść drogą ekspercką czy liderską.
 3. Wspólnego poszerzania swojej wiedzy i oferty firmy o badanie nowych matryc, dzięki czemu tworzymy nową siatkę umiejętności i kompetencji. Wierzymy, że dzięki nieustannym szkoleniom, stajemy się liderami i ekspertami na rynku.
 4. Najwyższej jakości sprzętu laboratoryjnego. Od lat działamy w Polsce jak i zza granicą i wierzymy, że kluczem do sukcesu jest nowoczesna technologia i innowacyjność. Satysfakcja z wykonywanej pracy to nie tylko świadczenia dodatkowe, ale również zagwarantowanie najwyższej jakości narzędzi oraz nowoczesnych metod i rozwiązań, które wpływają na wzrost komfortu Twojej codziennej pracy.

Pracując w J.S Hamilton zyskujesz również dostęp do szerokiego pakietu benefitów pozapłacowych, które w znacznym stopniu przyczynią się do zwiększenia komfortu życia oraz oraz poczucia bezpieczeństwa:

 1. Stabilną umowę z terminową wypłatą wynagrodzenia.
 2. Pakiet indywidualnej, prywatnej opieki medycznej, w 100% opłacanej przez pracodawcę
 3. Pakiet indywidualnego, grupowego ubezpieczenia na życie, w 100% opłacanego przez pracodawcę
 4. Program Rekomendacji Pracowników
 5. Dostęp do platformy Kafeteryjnej – MyBenefit
 6. Oferta socjalna w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
 7. Niezbędne narzędzia do pracy ( telefon, laptop, samochód służbowy) z możliwością korzystania do celów prywatnych na wyznaczonych stanowiskach
 8. Możliwość pracy zdalnej na ustalonych zasadach, na wyznaczonych stanowiskach

Jak wygląda proces rekrutacji?

 1. TWOJA APLIKACJA: nadesłane CV zostaną przeanalizowane przez dział HR pod kątem kwalifikacji i umiejętności wymaganych na danym stanowisku
 2. AKCEPTACJA PRZEZ HIRING MENADŻERA: po wstępnym etapie selekcji, wybrane CV zostaną przekazane do kierownika, który jest odpowiedzialny za ostatni etap weryfikacji kandydatów.
 3. SPOTKANIE: rozmowa rekrutacyjna najczęściej prowadzona jest online przez aplikacje Microsoft Teams. Na spotkaniu najczęściej jest przedstawiciel Działu Personalnego oraz przyszły przełożony. Podczas tego etapu weryfikujemy praktycznie i teoretycznie kompetencje (miękkie, twarde), motywacje i potrzeby.
 4. WYBÓR KANDYDATA po rozmowie rekrutacyjnej następuje wybór najlepszego kandydata i niezależnie od decyzji przekazanie informacji wszystkich aplikantom, z którymi odbyła się rozmowa.

Jeśli nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?

Napisz do nas
Aktualnie zatrudniamy ponad 900 osób
Aktualnych ofert 0
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności

J.S. Hamilton Poland

Kontrola jakości / Audyt
E-mail
Telefon
58 766-99-00
Fax
58 766-99-01
Adres
81-571 Gdynia, Chwaszczyńska 180

Benefity

 • Opieka
  medyczna

 • Karta
  multisport

 • Szkolenia

 • Ubezpieczenia
  grupowe

 • Narzędzia
  pracy

 • Dofinansowanie
  do urlopów

 • Praca
  zdalna

 • Służbowy
  laptop

 • Parking dla
  pracowników