Profil pracodawcy

Intel Technology Poland

INTEL W GDAŃSKU


Intel jest obecny na rynku od 1970 roku i ma swoje oddziały na całym świecie, jednak Gdańskie Centrum Badawczo-Rozwojowe jest jednym z 23 największych laboratoriów Intela w Europie. Pracuje w nim już ponad 2000 wysokiej klasy specjalistów inżynierów i liczba ta cały czas rośnie!

Pracownicy Intela w Gdańsku zaangażowani są w pracę i dostarczanie rozwiązań związanych z jednymi z najszybciej rozwijającymi się dziedzinami technologii, jak: Cloud, Data Centers, Memory, Artificial Intelligece, Connectivity, Audio czy Programmable Solutions.

Gdański oddział skupia przede wszystkim specjalistów IT pracujących w sektorze Research & Development. Nieustanne rozszerzana jest paleta realizowanych projektów, a ciągły rozwój oddziału jest nierozerwalnie związany z pogłębianiem partnerskich relacji pomiędzy polskimi
i zagranicznymi ośrodkami badawczymi oraz społecznościami akademickimi i gospodarczymi. Jeśli szukasz pracy gdzie możesz mieć realny wpływ na otaczający nas świat -  skorzystaj ze swojej szansy i dołącz do nas!

Sukces Intela w Polsce oparty jest na wiedzy, umiejętnościach i doświadczeniu studentów oraz absolwentów polskich uczelni technicznych go- także Politechniki Gdańskiej, której studenci rozpoczynają swoje pierwsze doświadczenia zawodowe w Intelu. Grono około 108 000 pracowników Intela z całego świata uzupełniają również doświadczeni programiści z Trójmiasta oraz całej Polski. To oni pracują nad rozwojem najnowocześniejszych technologii i dążą do tego, aby nasze życie stawało się coraz łatwiejsze, doskonalsze i bardziej pasjonujące!

Wspólnie tworzymy innowacyjne rozwiązania, które znajdują zastosowanie w ogromnej ilości urządzeń elektronicznych. Nalepszym przykładem są powstające nowe generacje mikroprocesorów – coraz tańsze, szybsze ale jednocześnie bardziej wydajne i energooszczędne, które dają coraz więcej możliwości przyszłemu użytkownikowi.

Ciekawostka:
Pierwszy procesor firmy Intel – 4004, wprowadzony na rynek w 1971 roku, zawierał 2251 tranzystorów. Dzisiaj produkujemy mikroprocesory, które zawierają ponad 2 mld tranzystorów. Nasze pierwsze procesory wykonane w technologii 32-nanometrowej (wprowadzone na początku 2010 roku) są pięć tysięcy razy szybsze, a ich tranzystory kosztują sto tysięcy razy mniej niż te zastosowane w procesorze Intel 4004. Gdyby to porównanie przełożyć na wydajność w przemyśle motoryzacyjnym, to dzisiejsze samochody powinny jeździć z prędkością 750 tys. km/h i pokonywać 42,5 tys. kilometrów na jednym litrze benzyny.

PRACA W INTELU

Staże
Stażyści w Intelu to studenci kierunków informatycznych lub pokrewnych, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę akademicką, zdobyć pierwsze doświadczenia zawodowe oraz rozwinąć swoje umiejętności w wybranych obszarach zainteresowań.

Wyróżniają się kreatywnością i odpowiedzialnością w realizowaniu powierzonych im zadań oraz wysokimi zdolnościami komunikacyjnymi. Dołączają do zespołów pracujących nad flagowymi projektami Intela, które przynoszą realne korzyści biznesowe. Wszyscy stażyści otrzymują wsparcie mentora i rozwijają się pod okiem specjalistów poznając od wewnątrz styl pracy międzynarodowej korporacji oraz przede wszystkim zgłębiając swoją wiedzę techniczną.

Oferujemy staże letnie na czas wakacji oraz staże regularne zawierane najczęściej na podstawie umowy o pracę na okres roku lub 2 lat (czas pracy jest elastyczny, a wymiar wynosi od 20 do 35 godzin tygodniowo). Wszystkim stażystom oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie, rozbudowany system benefitów i atrakcyjne warunki pracy!

Dowiedz się więcej o możliwościach dla stażystów:
jobs.intel.com
intel.pl/staze-letnie

College Graduate (Absolwenci)
Oferty skierowane są do osób, które obroniły dyplom studiów wyższych i szukają możliwości rozpoczęcia swojej kariery zawodowej. W zależności od stanowisk, zwykle nie wymagamy żadnego doświadczenia komercyjnego, szukamy natomiast ludzi z pasją i zaangażowaniem (choć doświadczenie może być dodatkowym atutem).

Liczymy na osoby ambitne, stawiające na rozwój i przede wszystkim pasjonatów IT. Ze swojej strony gwarantujemy możliwości zdobycia doświadczenia wśród naszych najlepszych zespołów technicznych, bardzo dobre warunki pracy, konkurencyjne wynagrodzenie i wiele wiele więcej!

Sprawdź nasze oferty na stronie internetowej
jobs.intel.com
I filtruj oferty pracy na „College Grad”

Experienced (Kandydaci z doświadczeniem)
Na stanowiska "experienced" poszukujemy kandydatów z co najmniej 2 letnim doświadczeniem w określonym obszarze. Szukamy osób ze specyficzną wiedzą , którą można wykorzystać bezpośrednio na nowym stanowisku pracy. Dla kandydatów mieszkających poza Trójmiastem oferujemy pomoc przy relokacji.

Jak i gdzie zaaplikować?
  1. Wejdź na stronę jobs.intel.com
  2. Załącz swoje CV
  3. Odpowiedz na pytania zawarte w formularzu
  4. Jesli nie znajdziesz interesującej Cię oferty, zaznacz, jakimi stanowiskami jesteś zainteresowany w przyszłości, a otrzymasz informację o nowych wakatach bezpośrednio na Twój email.

Jak wygląda proces rekrutacji?
  1. Rozmowa z przedstawicielem działu rekrutacji
  2. Rozmowa telefoniczna/bezpośrednia z przyszłym managerem lub/ i testy
  3. Decyzja o zatrudnieniu - do dwóch tygodni od spotkania - mail z informacją lub telefon.

Intel - Great place to work
Atrakcyjność Intela jako pracodawcy potwierdzają przyznawane mu nagrody:
  • Marzec 2014, 2015 oraz 2016 – Intel zdobywa 1. miejsce w plebiscycie „Pracodawca dla Inżyniera” zorganizowanego przez Stowarzyszenie Studentów BEST przy okazji Inżynierskich Targów Pracy.
  • Intel Technology Poland został kilkakrotnie wybrany najlepszym pracodawcą w Polsce i w Europie Środkowo-Wschodniej w ramach badań przeprowadzonych przez Aon Hewitt w 2011, 2013 i 2014 roku.
  • W maju 2014 r. Intel zdobył tytuł „Złoty Pracodawca Trójmiejskich Targów Pracy Politechniki Gdańskiej”
Staramy się sprawić, aby praca była przyjemnością. Oferujemy przyjazne środowisko pracy, szerokie możliwości rozwoju oraz międzynarodowej kariery, pracę w zespole najlepszych specjalistów przy ciekawych i przełomowych projektach.

Poza atrakcyjnym wynagrodzeniem każdy pracownik dostaje od nas bogaty pakiet socjalny, obejmujący ubezpieczenie w prywatnej klinice, kartę Multisport, kupony lunchowe, ubezpieczenie na życie, możliwość korzystania z obiektów sportowych finansowanych przez naszą firmę (baseny, ścianki wspinaczkowe, koszykówka, siatkówka itp.), premie kwartalne, codzienny owocowy poczęstunek.

W Gdańskim oddziale Intela każdy pracownik może skorzystać również z foteli masujących, pograć na konsoli, w piłkarzyki lub w tenisa stołowego. Organizujemy również wyjazdy integracyjne, kwartalne spotkania dla najbliższych współpracowników, akcje charytatywne, udział w imprezach sportowych i wiele innych.

Zaaplikuj! Przekonaj się, że warto!

Jeśli nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?

Napisz do nas
Aktualnie zatrudniamy ponad 2000 osób
Aktualnych ofert 8
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności

Intel Technology Poland

IT / Programowanie, Inżynieria
Telefon
58 766 13 29
Adres
80-298 Gdańsk, Juliusza Słowackiego 173
wyznacz trasę »