.
Baner
Profile pracodawców

Profil pracodawcy

Intel Technology Poland

Intel Technology Poland

Informatyka / Programowanie,
Inżynieria / Technologie
 • telefon

  58 766 13 29
 • adres

  80-298 Gdańsk, Juliusza Słowackiego 173

INTEL W GDAŃSKU

Intel jest obecny na rynku od 1970 roku i ma swoje oddziały na całym świecie, jednak Gdańskie Centrum Badawczo-Rozwojowe jest jednym z 23 największych laboratoriów Intela w Europie. Pracuje w nim już ponad 1700 wysokiej klasy specjalistów inżynierów i liczba ta cały czas rośnie!
Sukces Intela w Polsce oparty jest na wiedzy, umiejętnościach i doświadczeniu studentów oraz absolwentów polskich uczelni technicznych- także Politechniki Gdańskiej, której studenci rozpoczynają swoje pierwsze doświadczenia zawodowe w Intelu. Grono około 108 000 pracowników Intela z całego świata uzupełniają również doświadczeni programiści z Trójmiasta oraz całej Polski. To oni pracują nad rozwojem najnowocześniejszych technologii i dążą do tego, aby nasze życie stawało się coraz łatwiejsze, doskonalsze i bardziej pasjonujące!

Wspólnie tworzymy innowacyjne rozwiązania, które znajdują zastosowanie w ogromnej ilości urządzeń elektronicznych. Nalepszym przykładem są powstające nowe generacje mikroprocesorów – coraz tańsze, szybsze ale jednocześnie bardziej wydajne i energooszczędne, które dają coraz więcej możliwości przyszłemu użytkownikowi.
ciekawostka:
Pierwszy procesor firmy Intel – 4004, wprowadzony na rynek w 1971 roku, zawierał 2251 tranzystorów. Dzisiaj produkujemy mikroprocesory, które zawierają ponad 2 mld tranzystorów. Nasze pierwsze procesory wykonane w technologii 32-nanometrowej (wprowadzone na początku 2010 roku) są pięć tysięcy razy szybsze, a ich tranzystory kosztują sto tysięcy razy mniej niż te zastosowane w procesorze Intel 4004. Gdyby to porównanie przełożyć na wydajność w przemyśle motoryzacyjnym, to dzisiejsze samochody powinny jeździć z prędkością 750 tys. km/h i pokonywać 42,5 tys. kilometrów na jednym litrze benzyny.

PRACA W INTELU

Staże
Wszystkie staże w Intelu są płatne oraz oferowane studentom powyżej drugiego roku studiów. Staż w naszej firmie trwa od 12 do 24 miesięcy przy wymiarze godzin  od 20 do 35 godzin w tygodniu. Grafik pracy dostosowywany jest do planu na uczelni. Aż 56% naszych obecnych stażystów znajduje zatrudnienie w Intelu po zakończeniu okresu stażu.
College Graduate (Absolwenci)
Oferta skierowana do studentów, którzy obronili dyplom i szukają możliwości rozpoczęcia swojej ścieżki zawodowej. Doświadczenie na takie stanowiska nie jest wymagane, choć oczywiście będzie dodatkowym atutem – nie szukamy 25 letnich ludzi z 30 letnim doświadczeniem.
Experienced (Kandydaci z Doświadczeniem)
Na stanowiska experienced poszukujemy kandydatów z co najmniej 2 letnim doświadczeniem w określonym obszarze. Szukamy osób ze specyficzną wiedzą , którą można wykorzystać bezpośrednio na nowym stanowisku pracy. Dla kandydatów mieszkających poza Trójmiastem oferujemy pomoc przy relokacji. 
Jak i gdzie zaaplikować?

 1. Wejdź na stronę jobs.intel.com
 2. Załącz swoje CV
 3. Odpowiedz na pytania zawarte w formularzu
 4. Jesli nie znajdziesz interesującego Cię wakatu, zaznacz, jakimi ofertami jesteś zainteresowany w przyszłości, a otrzymasz informację o nowych wakatach bezpośrednio na Twój email.

Jak wygląda proces rekrutacji?
 1. Rozmowa z przedstawicielem działu rekrutacji
 2. Rozmowa telefoniczna/bezpośrednia z przyszłym managerem lub/ i testy
 3. Spotkanie on - site
 4. Decyzja o zatrudnieniu - do dwóch tygodni od spotkania - mail z informacją lub telefon

Intel - Great place to work
Atrakcyjność Intela jako pracodawcy potwierdzają przyznawane mu nagrody:
 • Marzec 2014, 2015 oraz 2016 – Intel zdobywa 1. miejsce w plebiscycie „Pracodawca dla Inżyniera” zorganizowanego przez Stowarzyszenie Studentów BEST przy okazji Inżynierskich Targów Pracy.
 • Intel Technology Poland został kilkakrotnie wybrany najlepszym pracodawcą w Polsce i w Europie Środkowo-Wschodniej w ramach badań przeprowadzonych przez Aon Hewitt w 2011, 2013 i 2014 roku.
 • W maju 2014 r. Intel zdobył tytuł „Złoty Pracodawca Trójmiejskich Targów Pracy Politechniki Gdańskiej”
Staramy się sprawić, aby praca była przyjemnością. Oferujemy przyjazne środowisko pracy, szerokie możliwości rozwoju oraz międzynarodowej kariery, pracę w zespole najlepszych specjalistów przy ciekawych i przełomowych projektach.
Poza atrakcyjnym wynagrodzeniem każdy pracownik dostaje od nas bogaty pakiet socjalny, obejmujący ubezpieczenie w prywatnej klinice, kartę Multisport, kupony lunchowe, ubezpieczenie na życie, możliwość korzystania z obiektów sportowych finansowanych przez naszą firmę (baseny, ścianki wspinaczkowe, koszykówka, siatkówka itp.), premie kwartalne, codzienny owocowy poczęstunek.
W Gdańskim oddziale Intela każdy pracownik może skorzystać również z foteli masujących, pograć na konsoli, w piłkarzyki lub w tenisa stołowego. Organizujemy również wyjazdy integracyjne, kwartalne spotkania dla najbliższych współpracowników, akcje charytatywne, udział w imprezach sportowych i wiele innych.
Zaaplikuj! Przekonaj się, że warto!

Zatrudniamy ponad 2000 pracowników