Profil pracodawcy

Inprox

Opis firmy


Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się firm, oferujących kompleksową obsługę informatyczną (Outsourcing IT) oraz tworzenie systemów WWW i aplikacji mobilnych na wszystkie platformy. Zapewniamy usługi na najwyższym poziomie, wyróżniamy się indywidualnym podejściem oraz dużym doświadczeniem.
 
Zadowolenie klienta stawiamy zawsze na pierwszym miejscu. Obsługujemy zarówno małe, jak i bardzo duże firmy z różnych gałęzi gospodarki.

Historia firmy

Pamiętamy jak dziś kiedy nie będąc jeszcze wspólnikami rozmawialiśmy na temat stworzenia firmy informatycznej z prawdziwego zdarzenia. Zaczęliśmy jak to zazwyczaj bywa od pustej kartki, na której zanotowaliśmy najważniejsze aspekty kreowanej właśnie przez nas firmy. Zaskoczyło nas to, że oboje na pierwszym miejscu napisaliśmy „zespół”. Do dnia dzisiejszego nic w tej kwestii się nie zmieniło. Dalej jesteśmy przekonani, że firma to ludzie, a nie budynek czy zestawienie zysków i strat. Sądzę, że jako nieliczni w tej branży zwracamy przy rekrutacji nie tylko uwagę na kompetencje pracownika czy jego wykształcenie, ale też na jego sposób bycia, komunikatywność czy umiejętność pracy w grupie. Duża część osób pewnie teraz się zastanawia czy takie działanie w branży IT mogło się w ogóle opłacić… Jesteśmy przekonani, że tak. Od początku istnienia naszej firmy co roku zatrudniamy minimum dwa razy większą ilość pracowników, a takie czynniki jak rotacja personelu w ogóle nas nie dotyczą. Aktualnie możemy się pochwalić zgranym i w pełni kompetentnym zespołem pozytywnie nastawionych do życia i pracy ludzi. Z pełną odpowiedzialnością możemy stwierdzić, że to dzięki nim jesteśmy teraz jednym z liderów branży informatycznej.

Jeśli nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?

Napisz do nas
Aktualnie zatrudniamy 0 osób
Aktualnych ofert 0
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności

Inprox

IT / Programowanie
Telefon
58 500-80-10
Adres
80-766 Gdańsk, Stanisława Dubois 2A
wyznacz trasę »