Profil pracodawcy

Innovation Code

Dostarczyliśmy już ponad 30 000 urządzeń i maszyn. Nasze produkty są używane w 60 krajach na całym świecie.


Tworzymy innowacyjne urządzenia elektroniczne. Nasze projekty, realizowane na różnych rynkach, opierają się na wspólnym fundamencie technologicznym i spójnym sposobie działania. Produkty rozwijamy kompleksowo. Ich rozwój finansujemy z własnych środków. Certyfikacje przeprowadzamy w jednostkach badawczych. Zaprojektowane przez nas urządzenia produkujemy w Polsce, w siedzibie naszej firmy. Nasze produkty to gwarancja solidności, dobrego designu oraz wysokiej jakości.

Innovation Code to marka rozwijana przez firmę Grupa Sławomir Chełmiński, w ramach której od 9 lat funkcjonują również marki Innovation Vent oraz Innovation Energy. W 2017 roku rozpoczęliśmy prace nad Wrzutką - automatami na przesyłki do wnętrz.

Chcesz nas lepiej poznać? Dowiedź się więcej na stronie O nas i odwiedź nasz profil na Instagramie!

Innovation Code

Jednostka badawcza dysponująca komorami do badań środowiskowych, laboratorium i warsztatami do prototypowania o łącznej powierzchni 650 m².

Innovation Vent

Grupa ekspertów w dziedzinie sterowania urządzeniami wentylacyjnymi i systemami pożarowymi, realizująca projekty z zakresu pomiaru ciśnienia i wentylacji dróg ewakuacyjnych oraz garaży podziemnych.

Innovation Energy

Projektowanie i realizacja ekologicznych systemów oszczędzania energii elektrycznej dla przedsiębiorstw i klientów sieciowych, mających na uwadze troskę o środowisko.

Wrzutka

System automatów na przesyłki do wnętrz. Pozwala na bezkontaktowe przekazywanie paczek, zakupów czy dokumentów. Obejmuje urządzenie, aplikację i elektronikę. Jego działanie opiera się na chmurze. Chcesz dowiedzieć się więcej? Odwiedź stronę Wrzutki!

Jeśli nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?

Napisz do nas
Aktualnie zatrudniamy ponad 30 osób
Aktualnych ofert 0
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności

Innovation Code

IT / Programowanie, Inżynieria
Telefon
783-367-232
Adres
83-021 Przejazdowo, Główna 26

Benefity

  • Szkolenia

  • Narzędzia
    pracy

  • Praca
    zdalna

  • Elastyczne
    godziny pracy