Profil pracodawcy

Informatyczna Obsługa

Opis firmy


Jesteśmy zespołem profesjonalistów zajmujących się obsługą informatyczną firm. W ramach stałej opieki nadzorujemy istniejącą infrastrukturę informatyczną oraz wdrażamy nowe rozwiązania. Dbamy o bieżącą konserwację sprzętu i oprogramowania, odpowiednią konfigurację i administrację sieci, zastosowanie właściwych reguł bezpieczeństwa oraz szkolenie pracowników z zakresu obsługiwanych przez nich aplikacji. Zajmujemy się także sprzedażą i montażem sprzętu komputerowego i oprogramowania.

Historia firmy


Firma Informatyczna Obsługa została założona w 2009 roku przez absolwenta Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego na kierunku informatyka i ekonometria, jako zwieńczenie 13-letniej pasji informatycznej. Przez ten czas, współpracując z wieloma specjalistami z dziedziny IT, firma wypracowała model działania w zakresie całkowitej opieki nad sprzętem IT, telekomunikacją i oprogramowaniem.

Misja i wizja


Naszym ideałem jest przejęcie pełnej odpowiedzialności za powierzone rozwiązania teleinformatyczne w taki sposób, aby nasi Partnerzy czuli, iż powierzają serce swojego przedsiębiorstwa w ręce zaufanych i wysoko wykwalifikowanych specjalistów, na których mogą liczyć w każdej sytuacji.

Jeśli nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?

Napisz do nas
Aktualnie zatrudniamy 7 osób
Aktualnych ofert 0
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności
Wydrukuj
Podziel się na Facebooku
Informatyczna Obsługa

Informatyczna Obsługa

IT / Administracja, IT / Programowanie
Telefon
58 58 58 158
Adres
80-363 Gdańsk, Piastowska 70 (Parter, oddzielny budynek - I drzwi od strony parkingu.)
wyznacz trasę »