Profil pracodawcy

INDEKS - Ośrodek Kształcenia

O nas


Studencki Ośrodek Kształcenia INDEKS prowadzi działalność edukacyjną już od 23 lat. Organizujemy przede wszystkim kursy wyrównawcze, przygotowujące do egzaminów zewnętrznych, takich jak matura czy egzamin 8-klasisty, a także kursy językowe oraz szkolenia związane z rozwojem osobistym. Wspieramy młodzież i dorosłych w ich dążeniach i aspiracjach, uzupełniając tym samym szkolne formy edukacji. Staramy się inspirować i zachęcać uczniów do dalszego samokształcenia, poszukiwania wiedzy. Ponadto, cenimy i promujemy wśród uczniów dbałość o zdrowie, aktywność fizyczną, prezentowanie postaw etycznych, obywatelskich, współpracę w grupie, umiejętność krytycznego myślenia, czyli wszystko to, co sprzyja wszechstronnemu rozwojowi.
Jesteśmy dumni z wyśmienitych wyników naszych uczniów. Cieszymy się opinią firmy rzetelnej i wiarygodnej, a oferowane przez nas zajęcia oceniane są z reguły wysoko, jako fachowe i skuteczne. 
Kursy Indeksu odbywają się w kilku lokalizacjach w Gdańsku oraz Gdyni.
ZAPRASZAMY NAUCZYCIELI.
Przez cały rok szkolny oczekujemy na zgłoszenia nauczycieli zainteresowanych współpracą z nami. Prosimy o wiadomość e-mail z załączonym CV lub uprzedni kontakt telefoniczny. Do zespołu Indeksu dołączają zarówno eksperci lub doświadczeni nauczyciele-egzaminatorzy, jak też osoby z dużym potencjałem i mnóstwem nowych, ciekawych pomysłów, znajdujące się na początku swojej kariery dydaktycznej.
 

Jeśli nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?

Napisz do nas
Aktualnie zatrudniamy ponad 80 osób
Aktualnych ofert 0
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności

INDEKS - Ośrodek Kształcenia

Edukacja / Doradztwo / Szkolenia, Media / Wydawnictwa
Telefon
58 767-75-55
Adres
80-244 Gdańsk, al. Grunwaldzka 82 (pok. 362, III piętro)
wyznacz trasę »