Profil pracodawcy

InPost

InPost


 

Jesteśmy liderem w dostarczaniu nowoczesnych usług logistycznych w Polsce. Naszą wizytówką jest wyjątkowa usługa niedostępna u innych – Paczkomaty. Obecnie funkcjonuje kilka tysięcy Paczkomatów na terenie całej Polski, a ich liczba stale się powiększa! Chcesz wspólnie z nami tworzyć ten sukces? Rób to, co lubisz i rozwiń skrzydła razem z nami! W województwie pomorskim mamy 2 Oddziały Własne – w Pruszczu Gdańskim (powiat Gdański) oraz w Swarożynie (powiat Tczewski). Jeśli chcesz rozpocząć z nami swoją karierę zawodową, albo posiadasz już doświadczenie zawodowe w branży logistycznej/spedycyjnej/kurierskiej – sprawdź co mamy do zaoferowania!


Czym możesz zajmować się w Oddziale w Pruszczu Gdańskim lub w Swarożynie?

 

MAGAZYN:

 

 • Koordynator Magazynu

 

Masz już doświadczenie w pracy w firmach logistycznych, spedycyjnych lub kurierskich i zarządzałeś/zarządzałaś kilkuosobowym zespołem? Jeśli tak, to stanowisko może być dla Ciebie! Od Koordynatora oczekujemy dyspozycyjności w różnych godzinach pracy, ponieważ jest to praca w systemie dwuzmianowym. Nasze operacje magazynowe dzielą się na poranne i popołudniowe. Głównym zadaniem Koordynatora jest zapewnienie prawidłowego funkcjonowania magazynu oraz kontrola stanów magazynowych. W tej roli idealnie odnajdą się osoby, które mają bardzo dobre umiejętności planowania oraz potrafią organizować pracę własną i zespołu.

 

 • Brygadzista

 

Jeśli masz już doświadczenie jako lider w obszarze magazynu lub produkcji – to być może idealna będzie dla Ciebie praca Brygadzisty? Na tym stanowisku ważna jest umiejętność zarządzania zespołem, więc jeśli masz już takie doświadczenie w swoim CV – śmiało aplikuj. Od Brygadzisty oczekujemy dyspozycyjności, ponieważ wykonywanie zadań na magazynie wiążą się z pracą zmianową. Jeśli umiesz organizować pracę własną i zespołu – czekamy na Ciebie!

 

 • Magazynier

 

Być może zastanawiasz się w jaki sposób odbywa się procesowanie przesyłek na magazynie? Jeśli chcesz się o tym przekonać, aplikuj na stanowisko Magazyniera! To dzięki Naszym pracownikom na magazynie wydawane są do dystrybucji wszystkie przesyłki. Na co dzień rolą Naszych magazynierów jest rozładowanie i załadowanie transportów paczek na samochody dostawcze. W tej pracy będziesz również korzystać z wózka niskiego składu. Brzmi ciekawie? Czekamy na Twoje CV!

 

 • Pracownik ds. pomiaru przesyłek

 

Czasami zdarza się tak, że dana paczka ze względu na swój duży wymiar lub wagę – musi być zmierzona. Tym właśnie zajmują się Nasi nieocenieni pracownicy ds. pomiaru przesyłek. Jeśli chcesz zobaczyć w jaki sposób dokumentuję się ponadwymiarową paczkę i jak wykonać pomiar takiej paczki – aplikuj właśnie na to stanowisko. W tej pracy odnajdą się osoby skrupulatne i samodzielnie. Zainteresowany? Wyślij swoje CV!

 

BIURO:

 

 • Koordynator Zespołu Administracji

 

Masz już doświadczenie w zarządzaniu zespołem administracyjnym i nadzorowałeś pracę biura? Być może stanowisko Koordynatora Zespołu Administracji będzie dla Ciebie najlepszym wyborem?  Na tym stanowisku będziesz zarządzać pracą podległego zespołu pracowników. Ponadto jako Koordynator będziesz odpowiadać m.in. za monitorowanie terminowości rozliczeń pobrań gotówki za usługi transportowe oraz nadzorowanie jakość obsługi klienta w Oddziale. To stanowisko ma szeroki zakres zadań, więc jeśli nie boisz się nowych wyzwań, masz doświadczenie w zarządzaniu zespołem i potrafisz organizować pracę swoją i zespołu – czekamy właśnie na Ciebie!

 

 • Specjalista ds. Rozliczeń

 

Jeśli MS Excel nie stanowi dla Ciebie problemu i bardzo dobrze znasz jego funkcje, może zainteresuje Cię praca na stanowisku Specjalisty ds. Rozliczeń? Głównym zadaniem na tym stanowisku jest rozliczanie kurierów z przesyłek pobraniowych oraz tworzenie raportów. Masz umiejętności analityczne i dbasz o szczegóły? To stanowisko jest idealne dla Ciebie!

 

 • Specjalista ds. Obsługi Klienta

 

A może lubisz kontakt z klientem i stawianie czoła nieoczywistym sytuacjom? Przykładamy wielką wagę do obsługi klienta i staramy się, aby każdy klient, który się z nami kontaktuje – uzyskał satysfakcjonującą odpowiedź. Głównym zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku jest telefoniczny i mailowy kontakt z klientem. Ponadto na co dzień możesz brać udział w wydawaniu przesyłek w Punkcie Obsługi Klienta. Jeśli lubisz kontakt z klientem, jesteś otwarty/otwarta na niecodzienne sytuacje i potrafisz planować własną pracę – nie zwlekaj! Czekamy właśnie na Ciebie!

 

 • Specjalista ds. Reklamacji

 

Niestety, czasami zdarza się, że dana paczka jest uszkodzona lub została zgubiona. W takich sytuacjach nieocenionym wsparciem są Nasi Specjaliści ds. Reklamacji. Ich zadaniem jest przyjmowanie i udzielanie odpowiedzi na reklamacje klientów. Taki kontakt z klientem zazwyczaj odbywa się poprzez mail albo telefon. Jeśli lubisz rozmawiać z klientami i potrafisz pomagać im w wyjaśnianiu losów przesyłek – ta praca jest dla Ciebie! Na tym stanowisku odnajdą się osoby komunikatywne, spokojne oraz zaangażowane we współpracę z zespołem oraz klientami. Te wszystkie cechy są twoją mocną stroną? Prześlij swoje CV!

 

 • Specjalista ds. Administracyjnych

 

Jeśli lubisz prowadzić dokumentację oraz zajmować się bieżącą obsługą biura – być może Specjalista ds. Administracyjnych będzie dla Ciebie idealnym stanowiskiem? Specjaliści zatrudnieni na tym stanowisku odpowiadają za sprawny przepływ dokumentów oraz kontrolują poprawność wprowadzanych danych. Na co dzień mają również styczność z tematyką kadrową i m.in. weryfikują listy obecności. Masz doświadczenie w pracy administracyjnej, znasz pakiet MS Office i dobrze organizujesz swoją pracę? Czekamy właśnie na Twoje CV! 

 

SERWIS KURIERSKI:

 

 • Koordynator Serwisu Kurierskiego

 

Jeśli zdobyłeś/zdobyłaś już doświadczenie w pracy w firmach spedycyjnych, kurierskich lub logistycznych i możesz pochwalić się zarządzaniem grupą kurierów/kierowców  – z pewnością spodoba Ci się praca jako Koordynator Serwisu Kurierskiego. Na tym stanowisku będziesz mieć możliwość planowania tras kurierskich oraz będziesz monitorować pracę kurierów. Ponadto twoim głównym zadaniem będzie zapewnienie prawidłowej obsady na trasach kurierskich i dbanie o jak najlepsze wyniki serwisu kurierskiego. Posiadasz bardzo wysoko rozwinięte umiejętności planowania, organizacji pracy własnej i zespołu? Odnajdujesz się łatwo w nieprzewidywalnych sytuacjach? Jeśli tak, to jesteś idealnym kandydatem na to stanowisko!

  

 • Dyspozytor

 

Jeśli nie masz jeszcze dużego doświadczenia w logistyce, ale chciałbyś/chciałabyś spróbować swoich sił w serwisie kurierskim – być może stanowisko Dyspozytora będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem? Albo być może masz już doświadczenie jako spedytor lub logistyk i dalej chcesz kontynuować tę drogę zawodową? Nie zwlekaj i przyślij swoje CV! Jako Dyspozytor będziesz zajmować się przekazywaniem zleceń do kurierów. Dodatkowo będziesz monitorować realizację zleceń kurierskich. Ponadto będziesz mieć okazję rozwiązywać codzienne problemy operacyjne oraz będziesz ewidencjonować zlecenia stałe i bieżące. Brzmi ciekawie? Jeśli nie boisz się nowych wyzwań i lubisz dynamiczne środowisko pracy – stanowisko Dyspozytora czeka na Ciebie! 

 

 • Kurier

 

Na tym stanowisku świetnie się odnajdziesz, jeśli jesteś osobą energiczną, sumienną i lubisz prowadzić samochód. Idealnie jeśli cechuje Cię również wysoka kultura, a kontakt z drugim człowiekiem sprawia Ci radość. Codziennie dbamy o najwyższe standardy usług, a nasi kurierzy rozpoczynają pracę wcześnie rano. Zazwyczaj ich dzień pracy zaczyna się o ok.6:00 – 6:30. Kiedy paczki zostaną sprawdzone i przesortowane – kurierzy wyruszają w trasę. Rozpoczynając pracę jako kurier w ciągu kilku pierwszych tygodni poznajesz region i wszystkie przydatne skróty – dzięki temu możesz dostarczać przesyłki jeszcze szybciej! Kiedy już dostarczysz do odbiorców wszystkie paczki i zabierzesz te, które przygotowali nadawcy, wracasz do oddziału, aby się rozliczyć.

 

W InPost doceniamy kurierów, bo wiemy jak wiele od nich zależy. Nagradzamy najlepszych, a także świętujemy Dzień Kuriera!

 

Inne stanowiska:

 • Kontroler Oddziału

 

Jeśli powyższe stanowiska są dla Ciebie ciekawe, ale chcesz spróbować swoich sił w jeszcze innym obszarze – mamy do zaoferowania stanowiska Kontrolera Oddziału. Osoba na tym stanowisku odpowiada za sprawdzanie monitoringu i na co dzień pracuje z systemami telewizji przemysłowej. Dodatkowo zajmuje się wyjaśnianiem nierozliczonych przesyłek oraz kontroluje stany magazynowe. Jeśli lubisz pracę w MS Excel, tworzenie raportów nie jest dla Ciebie problemem, a dodatkowo cechuje Cię skrupulatność – to stanowisko jest idealne dla Ciebie!

 

 • Pracownik Techniczny

 

Lubisz wykonywać drobne prace remontowe i masz zmysł techniczny? Naprawa kranu lub wymiana żarówki nie jest dla Ciebie problemem? Doskonale się składa, ponieważ szukamy również Pracownika Technicznego – ‘’złotej rączki’. Jeśli chcesz sprawować nadzór nad stanem technicznym budynku i okazjonalnie naprawiać maszyny sortownicze – aplikuj właśnie na to stanowisko! Jeśli dodatkowo masz uprawnienia na wózek paletowy elektryczny – to jesteś idealnym kandydatem na Pracownika Technicznego w InPost;)! 

 

Wszystkie aktualne oferty pracy w Oddziale w Pruszczu Gdańskim lub w Swarożynie - są również dostępne na naszej stronie internetowej: https://inpost.pl/kariera/sortownie-i-oddziały-kurierskie

 

 

A może współpraca z InPost jako Przewoźnik?

 

Jeśli prowadzisz własną działalność gospodarczą lub chcesz ją założyć – być może zainteresuje Cię współpraca z Nami jako Przewoźnik? Obecnie poszukujemy przewoźników, którzy posiadają białe samochody dostawcze typu BUS i są nastawieni na profesjonalną obsługę klienta. Jeśli jesteś zainteresowany podjęciem współpracy – skontaktuj się z nami!


 

Studiujesz i chcesz się rozwijać?


Jesteś studentem i chciałbyś zdobyć swoje pierwsze doświadczenie zawodowe? U nas możesz zyskać cenną wiedzę, która pomoże Ci rozwinąć karierę w przyszłości! Nie będziesz parzyć kawy czy kopiować dokumentów – w InPost stawiamy na zastosowanie wiedzy teoretycznej w praktyce oraz realizację zadań zgodnych z przyjętym przez Ciebie kierunkiem rozwoju.

W InPost możesz odbyć bezpłatną praktykę, która trwa zazwyczaj od 1 do 3 miesięcy. Po zakończonej praktyce możesz otrzymać od nas rekomendacje do dalszego rozwoju Twojej kariery zawodowej. Istnieje również szansa, że zaproponujemy Ci stałą współpracę!

 

Poznaj nasze benefity!


Dbamy nie tylko o Twoje zdrowie, ale również rozwój i dobre samopoczucie.

Opieka medyczna

Dbamy o Twoje zdrowie, oferując Ci dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej. Dla Twoich bliskich mamy też preferencyjne warunki opieki.

Pakiet MultiSport

Twoja kondycja jest dla nas ważna, dofinansowujemy Ci najwyższy pakiet MultiSport Plus. Wiemy, że najlepiej ćwiczy się z bliskimi, dlatego mamy także karty dla osób towarzyszących i basenową dla dzieci.

Ubezpieczenie

Skorzystaj z preferencyjnego ubezpieczenia grupowego.
 

Premie i dodatki

Doceniamy Twoją pracę i wyniki, które osiągasz, oferując Ci dodatkowe premie.

Dodatkowe szkolenia

Dbamy o Twój rozwój! U nas możesz brać udział w różnorodnych szkoleniach. Oferujemy dostęp do platformy e-learningowej, dzięki której stale możesz podnosić swoje kompetencje. Dodatkowo, możesz też zostać naszym Trenerem Wewnętrznym i dzielić się wiedzą z innymi!

CSR

Wspólnie pomagamy najbardziej potrzebującym, oddajemy krew, wspieramy osoby walczące z chorobami, zbieramy karmę dla zwierzaków, uczestniczymy w Szlachetnej Paczce.
I ciągle mamy dużo sił!

Wsparcie dla rodziców

W ramach inicjatyw pamiętamy o Dniu Dziecka i Mikołajkach, Godzinie dla Rodziny. Rozdajemy prezenty oraz organizujemy konkursy dla Twoich pociech.
 

Poznaj etapy naszej rekrutacji:

 

Oddajesz CV w dobre ręce
Złóż swoje CV na jedno z otwartych stanowisk, a dedykowany rekruter, który opiekuje się całym procesem rekrutacyjnym, skontaktuje się z Tobą.

ETAP 2
Rozmowa kwalifikacyjna
Chcemy poznać Twoją motywację i doświadczenie przedstawiając zarazem możliwości rozwoju w naszej firmie.

ETAP 3
Poznajesz nas a my poznajemy Ciebie
Zaprosimy Cię na bezpośrednie spotkanie z przedstawicielem Oddziału. Chcemy się bliżej poznać i dowiedzieć czy wspólnie do siebie pasujemy.

ETAP 4
Oferta i zatrudnienie
Przedstawimy Ci ofertę pracy, rozpoczniemy procedury kadrowe niezbędne do rozpoczęcia pracy oraz podpiszemy umowę.

ETAP 5
Witamy na pokładzie!
Zaprosimy Cię na szkolenie i zaopiekujemy się Tobą podczas wdrożenia w nowe obowiązki.

 

Czekamy na Ciebie! 

#TEAMINPOST

Aktualnie zatrudniamy ponad 2000 osób
Aktualnych ofert 0
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności

InPost

Praca fizyczna, Spedycja i transport
Adres
83-000 Pruszcz Gdański, Zastawna 25

Benefity

 • Opieka
  medyczna

 • Karta
  multisport

 • Szkolenia

 • Ubezpieczenia
  grupowe

 • Narzędzia
  pracy

 • Praca
  zdalna

 • Elastyczne
  godziny pracy

 • Parking dla
  pracowników