• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
Profil pracodawcy

TRUCK NORD CENTER

Kariera w Iveco


​Praca w Iveco to wspaniała szansa dla tych wszystkich, którzy chcą pracować w branży transportowej. 

Dzięki obecności na globalnym rynku oraz szerokiej gamie lekkich, średnich i ciężkich samochodów dostawczych do zastosowań drogowych i terenowych spółka ma wyjątkową pozycję w Europie, a także jest światowym liderem w sektorze motoryzacyjnym.

Iveco produkuje również pojazdy samochodowe do transportu pasażerów oraz pojazdy specjalne stosowane w celach obrony wojskowej i obrony cywilnej. Ponadto odgrywa wiodącą rolę w produkcji sprzętu przeciwpożarowego.

W ostatnich latach Iveco koncentruje się na usługach dla branży transportowej, aby oferować pełny pakiet produktów spełniających potrzeby klientów.

Iveco oferuje interesujące możliwości zarówno dla osób wchodzących na rynek pracy, jak i dla tych z dużym doświadczeniem zawodowym.

O nas

Zajmujemy się sprzedażą samochodów ciężarowych i dostawczych, sprzedażą części zamiennych oraz świadczymy usługi serwisowe.

Nasza historia rozpoczęła się w 2014 roku w Lubiczu Górnym, gdzie powstał pierwszy oddział autoryzowanego serwisu IVECO (pod poprzednią nazwą JOLTEX).
Sprawna organizacja oraz umiejętne zarządzanie doprowadziły do szybkiego rozwoju i przeobrażenia się w 2016 r. z pozycji lokalnego subdealera w autoryzowanego dealera marki IVECO pod obecną nazwą TRUCK NORD CENTER SP. Z O.O., w skrócie TNC.

Obecnie działaniem obejmujemy północną i centralną Polskę, gdzie w trzech lokalizacjach posiadamy autoryzowane serwisy, prowadzące również sprzedaż nowych pojazdów ciężarowych marki IVECO. Przedstawiciele handlowi pracują na terenie województw: kujawsko-pomorskiego i pomorskiego.

Nasz sukces opiera się na trzech głównych wartościach:
Terminowość / Niezawodność / Celowość
Zobowiązujemy się świadczyć naszym Klientom usługi w sposób terminowy, niezawodny i kompleksowy.
Dotrzymywanie słowa wobec naszych współpracowników i klientów jest częścią naszej kultury.

Wszyscy klienci mogą liczyć na naszą uczciwość, fachową i skuteczną realizację napraw oraz na krótki czas oczekiwania.
Mamy poczucie odpowiedzialności społecznej i zawsze dążymy, aby czynić to, co należy, we właściwy sposób. Poświęcamy się całkowicie i jesteśmy zmotywowani, aby iść o krok dalej.

Dołącz do naszego zespołu!

Jeśli nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?

Napisz do nas
Aktualnie zatrudniamy 0 osób
Aktualnych ofert 0
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności

TRUCK NORD CENTER

Naprawa / Serwis / Usługi
Telefon
58 731-11-00
Fax
58 731-11-88
Adres
80-175 Gdańsk, Jabłoniowa 54