• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
Profil pracodawcy

ITvip

O nas


Firma ITVIP to zespół zgranych, zaangażowanych w świat IT specjalistów, których połączyła wspólna pasja i lata doświadczenia w branży komputerowej. Cechuje nas doskonałe rozeznanie na dzisiejszym rynki IT, a mnogość istniejących rozwiązań z dziedziny oprogramowania i sprzętu to dla nas motor napędowy, nie powód do strachu.

Wyróżnia nas to, iż nigdy nie stoimy w miejscu z wiedzą na temat najnowszych technologii – dynamiczny rozwój naszego sektora branżowego nie jest naszym powodem do zmartwień, lecz oczywistą cechą dziedziny, jaką się zajmujemy.

Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie idealnie dopasować naszą ofertę dla praktycznie każdej firmy, w której podstawowym narzędziem pracy poszczególnego pracownika jest komputer.


Doświadczenie nauczyło nas, że podobieństwa między potrzebami różnych firm (nawet zajmujących się praktycznie tym samym) są tylko pozorne – zdajemy sobie sprawę, że każdy klient, którego obsługujemy, potrzebuje kompleksowego, indywidualnego podejścia.

Niezależnie od tego, czy firma, ktorą bierzemy pod opeikę  to niewielki, rodzinny interes, czy poważny gracz na rynku – gwarantujemy, że usprawnimy w niej wewnętrzną i zewnętrzną komunikację sieciową, zadbamy o 100% zadowolenie z pracy na każdej, pojedynczej stacji roboczej, zoptymalizujemy działanie Twojego oprogramowania i sprzętu tak, byś nigdy nie musiał tracić czasu, pieniędzy oraz nerwów na jakiekolwiek awarie sprzętu.


Naszą misją jest, by każdy nasz klient - firma, czy osoba prywatna - wiedząc, że znajduje się pod naszą opieką, mógł być spokojny o swój sprzęt komputerowy oraz dane na nim zgromadzone. Chcemy wyznaczać nową jakość pod względem jakości obsługi klienta - szczególnie pod względem szybkości reakcji oraz skuteczności naszych działań.
 
 
Aktualnie jesteśmy najlepiej ocenianym serwisem komputerowym w Trójmieście - co jest dla nas dużym wyróżnieniem i dowodem na to, że nasz wysiłek włożony w rozwój firmy, nie poszedł na marne, lecz przyniósł zadowolenie setkom ludzi, których problemy byliśmy w stanie rozwiązać.

Jeśli nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?

Napisz do nas
Aktualnie zatrudniamy 14 osób
Aktualnych ofert 0
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności

ITvip

IT / Programowanie, Naprawa / Serwis / Usługi
Telefon
799-300-310
Adres
80-386 Gdańsk, Lęborska 3B