Profil pracodawcy

IKEA Gdańsk

Jesteśmy firmą, która kieruje się wartościami, a naszą prawdziwą pasją jest domowe życie.
Projektując każdy produkt kierujemy się jednym - chcemy, by dom stał się lepszym miejscem. Koncept IKEA opiera się na idei oferowania szerokiego asortymentu artykułów wyposażenia domu, dostępnych dla wielu ludzi, a nie tylko dla garstki wybranych. Możemy to osiągnąć, łącząc funkcjonalność, jakość, dobre wzornictwo i wartość produktów - zawsze działając w zgodzie z zasadami zrównoważonego rozwoju. Wyjątkowy koncept IKEA jest obecny we wszystkim, co robimy, w każdej części naszej firmy i naszego modelu biznesowego, od projektowania, poprzez pozyskiwanie surowców, pakowanie i dystrybucję. Chcemy, by codzienne, domowe życie wielu ludzi stawało się jeszcze lepsze.

Dodatkowe informacje

Nasza wizja i idea biznesowa
"Wizją IKEA jest tworzenie lepszych warunków codziennego życia dla wielu ludzi. Naszą ideą biznesową jest oferowanie szerokiego asortymentu funkcjonalnych i dobrze zaprojektowanych artykułów wyposażenia domu, w cenach tak niskich, by jak najwięcej ludzi mogło sobie na nie pozwolić."
Ciężko pracujemy, by móc oferować naszym klientom wysoką jakość w przystępnych cenach. Jest to możliwe dzięki optymalizacji całego łańcucha wartości, budowanie długotrwałych relacji z dostawcami, inwestowaniu w zautomatyzowaną produkcję oraz produkowanie dużych wolumenów. Nasza wizja to coś więcej niż wyposażenie domu. Chcemy polepszać jakość codziennego życia wszystkich ludzi, na których nasza firma ma wpływ.
Pozytywny duch zespołowy
Jesteśmy różnorodną grupą zwykłych, szczerych, bezpośrednich ludzi, którzy pasjonują się wyposażeniem domu. Pochodzimy z różnych zakątków świata, ale łączy nas inspirująca wizja: "tworzenie lepszych warunków codziennego życia dla wielu ludzi". Sposób w jaki realizujemy tę wizję opiera się na wspólnych, humanistycznych wartościach. Wartości te stanowią podstawę naszej pracy i naszej kultury - otwartej, uczciwej, pełnej empatii i wzajemnego szacunku. Praca z nami przypomina pracę w gronie przyjaciół. Nasza kultura jest oparta na poczuciu wspólnoty, entuzjazmu i radości. A my zawsze szukamy ludzi, którzy podzielają nasze pozytywne nastawienie i wartości.
Miejsce, w którym dobrze się czujesz
Pracując w IKEA jesteś ważną częścią inspirującego i przyjemnego środowiska, w którym dużo się dzieje. Jesteśmy największym na świecie sprzedawcą artykułów wyposażenia domu, mamy 135.000 pracowników i działamy w 43 krajach, ale cenimy sobie pracę, która nie ma w sobie nic z biurokracji. Tutaj zawsze możesz pozostać sobą - gorąco wszystkich do tego zachęcamy! W IKEA szanujemy siebie nawzajem, cenimy różnorodność i wierzymy, że każdy może wnieść coś wartościowego. Tak więc bez względu na to, w której części świata pracujesz, z pewnością poznasz różnych ludzi - z różnych środowisk, o różnych umiejętnościach i poczuciu humoru.
Praca z nami ma sporo korzyści
Jesteśmy firmą, która dba o swoich pracowników. Ważne jest dla nas, by czuli się szanowanymi i docenianymi członkami większej całości. Bez względu na to, jakie stanowisko zajmują w IKEA, każdy pracownik jest ważny dla naszego dalszego rozwoju. Tak więc niezależnie od tego, gdzie na świecie pracujesz, oferujemy ci wiele korzyści. 

Jeśli nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?

Napisz do nas
Aktualnie zatrudniamy 430 osób
Aktualnych ofert 8
Powiadamiaj o ofertach pracy
Wydrukuj
Podziel się na Facebooku
IKEA Gdańsk

IKEA Gdańsk

Hotelarstwo / Gastronomia
Telefon
58 769-93-00
Fax
58 796-93-10
Adres
80-298 Gdańsk, Złota Karczma 26
wyznacz trasę »