Profil pracodawcy

Hula Hop Chełm

Opis firmy


Poczucie sensu, sprawczości i tego, że nasza praca ma prawdziwe znaczenie, to udowodnione naukowo składniki wpływające na poczucia szczęścia i satysfakcji.

W Niepublicznym Żłobku i Przedszkolu Hula Hop wiemy to od początku naszej, już 8-letniej działalności. Codziennie wykonujemy jedno z najbardziej odpowiedzialnych społecznie zadań, na które mamy realny wpływ – pomagamy wzrastać i kształtować się przyszłym pokoleniom.
 

Hula Hop to wspierający się zespół, w którym szanujemy indywidualne potrzeby, doceniamy własne inicjatywy, wykorzystujemy nasze pasje i zainteresowania w codziennym działaniu w pracy z dziećmi. Oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w trybie 7-godzinnego dnia pracy. Trud i wysiłek nagradzamy nie tylko satysfakcjonującym wynagrodzeniem, ale również możliwością awansu zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji. Każdy z nas wie, że jest ważną częścią złożonego organizmu, bez której nie bylibyśmy w stanie dalej się rozwijać i robić tego, co naprawdę kochamy. W naszej pracy opieramy się o wzajemny szacunek, akceptację, przestrzeń na własne pomysły. Możemy zawsze liczyć na wsparcie merytoryczne. Jesteśmy elastyczni, gdy ktoś potrzebuje więcej czasu lub przestrzeni. Dzięki temu pełni pasji, w przyjemnej atmosferze współpracy, możemy realizować się w opiece i edukacji najmłodszego pokolenia. Mamy możliwość udziału w programach lojalnościowych. Dbamy o zdrowie i samopoczucie naszych pracowników dzięki zapewnieniu prywatnej opieki medycznej, pysznych, domowych obiadów oraz możliwości udziału w programie MultiSport.
 

Przekonaj się! Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i rozpocznij z nami prawdziwą przygodę!

Jeśli nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?

Napisz do nas
Aktualnie zatrudniamy ponad 40 osób
Aktualnych ofert 0
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności

Hula Hop Chełm

Edukacja / Doradztwo / Szkolenia
Telefon
58 300-00-23
Adres
80-809 Gdańsk, Władysława Cieszyńskiego 1A (Chełm)
wyznacz trasę »

Benefity

  • Opieka
    medyczna

  • Karta
    multisport

  • Szkolenia

  • Ubezpieczenia
    grupowe