• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
Profil pracodawcy

Hotel Hanza

O nas


Hotel Hanza to jedne z najbardziej rozpoznawalnych,  butikowych hoteli w Trójmieście. Kameralny, czterogwiazdkowy obiekt, zlokalizowany jest tuż przy gdańskim Żurawiu, wizytówce i symbolu miasta. Budynek hotelu, ukryty za fasadą stylizowanych kamienic, mieści 60 pokoi o zróżnicowanym standardzie – od komfortowych pokoi standard po przestronny Apartament Prezydencki z własnym balkonem i widokiem na Motławę. Hotel Hanza to również trzy, nowocześnie wyposażone sale konferencyjne oraz kuchnia rybna restauracji Zafishowani. W ofercie obiektu nie brakuje również strefy wellness ze SPA, sauną fińską i mini siłownią.

O naszych Gości dba doświadczony zespół ponad 50 pracowników, skupionych w czterech działach hotelowych – housekeepingu, gastronomii, recepcji oraz sprzedaży i marketingu. Zaangażowanie w komfort naszych Gości, indywidualne podejście do potrzeb pracowników oraz brak korporacyjnej hierarchii pozwala nam tworzyć miejsce przyjazne i bezpieczne.

Kogo poszukujemy do zespołu:
 • osób odpowiedzialnych i zaangażowanych – w Hanzie pracujemy w zespole, wiedząc że możemy polegać na sobie wzajemnie, łatwiej radzimy sobie z trudnymi sytuacjami i problemami naszych Gości
 • osób uczciwych  - nasi Goście mogą nam zaufać – od momentu rezerwacji po realizację usługi
 • osób dyspozycyjnych i elastycznych – branża hotelarska nigdy nie śpi, decydując się na pracę w hotelu musisz pamiętać o zmianowym trybie pracy, grafiku, który może objąć weekendy lub dni wolne od pracy.
 • stałych współpracowników –zależy nam na osobach które dołączą do naszego zespołu na dłużej, z którymi będziemy mogli podzielić się wiedzą i doświadczeniem.

Oferujemy:
 • przyjazne środowisko pracy w jednym z najbardziej lubianych hoteli Pomorza i najpiękniejszej lokalizacji Gdańska
 • dużą elastyczność w stosunku do potrzeb indywidualnych pracowników
 • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę lub zlecenie według preferencji, regularny grafik pracy, premie okazyjne i targetowe )
 • wyżywienie w postaci codziennych śniadań dla pracowników oraz obiadów pracowniczych
 • spotkania sezonowe zespołu

Dołącz do nas! 

Wszystkich chętnych do podjęcia pracy w hotelu Hanza prosimy o dołączenie do CV klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych:
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).
 

Jednocześnie informujemy, że zgodnie z Art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.:
1. administratorem danych osobowych zbieranych w trakcie rekrutacji jest R&G Sp. z o.o.
 z siedzibą w Grudziądzu, Węgrowo 102, KRS 0000726823  NIP 8762474605
2. pozyskane dane przetwarzane będą wyłącznie w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. c Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.:
3. odbiorcami danych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty uczestniczące w realizacji procesu rekrutacji
4. dane osobowe będą przechowywane wyłącznie przez okres trwania rekrutacji, chyba że osoba , której dane są przetwarzane przez administratora danych wyrazi pisemną zgodę na wykorzystanie CV w kolejnych procesach rekrutacji - klazula wraz z podpisem : Wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez firmę R & G Sp. z o.o.
5. posiadają Państwo prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przetwarzania danych
6. mają Państwo prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego
7. podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych może skutkować wykluczeniem z procesu rekrutacji.

Jeśli nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?

Napisz do nas
Aktualnie zatrudniamy ponad 50 osób
Aktualnych ofert 0
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności

Hotel Hanza

Hotelarstwo / Gastronomia
Telefon
+48583053427
Fax
58 305-33-86
Adres
80-888 Gdańsk, Tokarska 6