• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
Profil pracodawcy

Holiday Inn Gdańsk City Centre

Hotel


Hotel Holiday Inn Gdańsk - City Centre **** znajduje się w samym centrum historycznego Gdańska. Położony na Wyspie Spichrzów obiekt oferuje 240 klimatyzowanych pokoi, w tym 86 typu executive i 4 apartamenty z niepowtarzalnym widokiem na Żuraw i marinę.

Wchodząc do Holiday Inn Gdańsk - City Centre głównym wejściem natkniemy się na wkomponowane w fasadę łuki jednego z najcenniejszych zabytków na wyspie - Spichlerza "Książę".

Wnętrza całego obiektu nawiązują do tematyki marynistycznej, która podkreślona jest poprzez użycie kolorów kojarzących się z morzem oraz przez elementy dekoracyjne takie jak liny portowe, wiosła, czy knagi jachtowe.

Oprócz tego w hotelu znajduje się 5 profesjonalnie wyposażonych sal konferencyjnych, o łącznej powierzchni 270 m kw. Największa z nich dostępna jest dla 85 osób. Każda posiada osobne foyer na przerwę kawową oraz dostęp do światła dziennego i fantastyczny widok na marinę jachtową.

Na 7 piętrze hotelu znajduje się niepowtarzalny Sky Bar, czyli miejsce z magicznym widokiem na Motławę, które za dnia pełni rolę kawiarni, a wieczorem baru, w którym można zmówić orzeźwiające koktajle. W Restauracji serwowane są dania kuchni międzynarodowej, które latem będzie można zjeść również w wewnętrznym ogrodzie, a zimą przy kominku.

W budynku hotelowym dostępny jest  bezpłatny Internet, podziemny parking dla 46 samochodów (dostępny od września 2019) oraz siłownia czynną przez całą dobę.

Do hotelu, a tym samym do restauracji oraz Sky Baru będzie można dotrzeć w szybki i atrakcyjny sposób, po obrotowej kładce, która właśnie powstaje. Część jej nawierzchni będzie przezroczysta, więc można będzie odnieść wrażenie, że idzie się po wodzie.Wszystkie atrakcje Gdańska są dostępne spacerem, w ciągu kilku minut od Hotelu.
 

Jeśli nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?

Napisz do nas

Oferty pracy

F&B Manager

Ogłoszenie maxi
Aktualizacja: 11 dni temu
Aktualnie zatrudniamy 70 osób
Aktualnych ofert 1
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności

Holiday Inn Gdańsk City Centre

Hotelarstwo / Gastronomia
Telefon
58 733-40-00
Fax
58 733-40-01
Adres
80-750 Gdańsk, Chmielna 1 (na krańcu Wyspy Spichrzów)

Benefity

 • Opieka
  medyczna

 • Szkolenia

 • Ubezpieczenia
  grupowe