• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
Profil pracodawcy

Hanza Pałac Wellness&Spa

Opis firmy

Kierownik Gastronomii

Miejsce pracy: Pałac Hanza Wellness & SPa

Region: kujawsko-pomorskie

Zadania:

* kierowanie zespołem gastronomii i nadzór  nad jakością i wyznaczonymi standardami restauracji hotelu 4*

* ocena i weryfikacja pracy działu gastronomii, podejmowanie działań w zakresie rozwoju działu

* odpowiedzialność za obsługę gościa na odpowiednim poziomie

* nadzorowanie imprez okolicznościowych oraz konferencji, spotkania z gośćmi

* zamawianie towaru gastronomii hotelowej oraz współpraca z dostawcami

* kontrolowanie rozliczeń, raportów kasy oraz comiesięczna inwentaryzacja

Wymagania:

* min. 2 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym

*  znajomość standardów obsługi gościa w gastronomii (kelnerzy, barmani, kuchnia)

*  doświadczenie w nadzorowaniu pracowników i egzekwowaniu poleceń

* wysoka dyspozycyjność

* znajomość języka angielskiego stopniu komunikatywnym

Informacje dodatkowe:

  • wymiar etatu: pełen etat
  • rodzaj umowy: umowa o pracę
  • min. wykształcenie: średnie ogólnokształcące lub kierunkowe
  • praca w młodym, chętnym do współpracy zespole

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres: dyrektor@hanzapalac.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych

zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z

dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."

Jeśli nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?

Napisz do nas
Aktualnie zatrudniamy 2 osoby
Aktualnych ofert 0
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności

Hotelarstwo / Gastronomia
Telefon
52 320-90-94
Fax
58 381-52-34
Adres
86-160 Warlubie, Rulewo 13