Profil pracodawcy

HONETi

Opis firmy


HONETi to Software House z 20-letnim doświadczeniem popartym wiedzą specjalistów z zakresu projektowania aplikacji biznesowych, aplikacji mobilnych, gier, sklepów i portali www. Oferujemy usługi w zakresie analizy, projektowania, programowania oraz grafiki 2D/3D aplikacji i gier komputerowych.

Nasze biuro mieści się w spokojnej dzielnicy Osowa. Praktyczne położenie powoduje, że nigdy nie stoi się w korkach, a dojazd z dowolnego miejsca trójmiasta zajmuje max. 20 min.

Poszukujemy osób ceniących sobie niekorporacyjny klimat, luźne godziny pracy oraz brak nadgodzin. Stawiamy na optymalny balans między życiem prywatnym, a zawodowym. Do zespołu staramy się rekrutować osoby zaangażowane, potrafiące się szybko uczyć i nie bojące się nowych wyzwań.

Historia firmy

Początki naszej działalności to rok 1999, a marka HONETi istnieje od roku 2008. Specjalizujemy się w dostarczaniu solidnych rozwiązań dla e-biznesu oraz tworzeniu gier. Niezależnie od obszaru w jakim działamy, najważniejszą miarą naszej skuteczności jest realizowanie celów biznesowych naszych Klientów.

Jeśli nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?

Napisz do nas
Aktualnie zatrudniamy 10 osób
Aktualnych ofert 0
Powiadamiaj o ofertach pracy
Wydrukuj
Podziel się na Facebooku
HONETi

HONETi

IT / Programowanie, Inżynieria
Telefon
+48 664 427 254
Adres
80-299 Gdańsk, Międzygwiezdna 2/2
wyznacz trasę »

Benefity