Profil pracodawcy

Usługi Samochodowe Grupa Janisz

Firma Janisz powstała w 1993 roku w Pruszczu Gdańskim. Od początku działalności warsztat obsługiwał Klientów z terenu całego Trójmiasta i okolic. Firma rozwija się bardzo szybko, gdyż mottem prowadzenia działalności jest dla nas jakość i zadowolenie Klientów.

Kiedyś naszą domeną były naprawy blacharsko-lakiernicze samochodów i w dalszym ciągu jest to nasza główna pasja. Jednakże wraz ze zwiększającą się liczbą Klientów, coraz wyższymi oczekiwaniami i coraz bardziej zaawansowanymi technologiami, rozwinęliśmy również usługi mechaniczne, elektryczne i diagnostyczne. Dzięki temu możemy oferować naszym Klientom kompleksowe naprawy samochodów.

Przez znawców branży, nasza firma jest uważana za jedną z najnowocześniejszych firm wykonujących usługi samochodowe w regionie pomorskim. Mamy podpisane długoletnie umowy ze znanymi dostawcami lakierów i części samochodowych - między innymi z renomowaną firmą CarSystem-Voss. Potwierdzeniem jakości naszych usług są otrzymane certyfikaty Dekra oraz CSV.

Poszukujemy pracowników kompetentnych, zaangażowanych i odpowiedzialnych. Gotowych do ciągłego podnoszenia kwalifikacji oraz nastawionych na rozwój zawodowy. W zamian oferujemy pracę w prężnie działającej branży, w firmie, którą wyróżnia dbałość o potrzeby Klientów i Pracowników.

Zachęcamy do aplikowania na nasze ogłoszenia!

Jeśli nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?

Napisz do nas

Oferty pracy

Ogłoszenie premium
Aktualizacja: 5 godzin temu
Ogłoszenie premium
Aktualizacja: 17 dni temu
Aktualnie zatrudniamy 30 osób
Aktualnych ofert 2
Powiadamiaj o ofertach pracy
Wydrukuj
Podziel się na Facebooku
Usługi Samochodowe Grupa Janisz

Usługi Samochodowe Grupa Janisz

Naprawa / Serwis / Usługi
Telefon
58 320-16-16
Fax
58 320-16-17
Adres
83-000 Pruszcz Gdański, Batalionów Chłopskich 5