• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
Profil pracodawcy

Grupa Construction

Generalny Wykonawca obiektów przemysłowych - Grupa Construction


Budownictwo przemysłowe, hale, magazyny wysokiego składowania, lakiernie, salony sprzedaży, magazyny produkcyjne, salony napraw, renowacje elewacji, renowacje elewacji ceglanych.
Grupa CONSTRUCTION Sp. z o.o. powstała w 2021 jako połączenie wieloletnich doświadczeń grupy prywatnych przedsiębiorców: Towarzystwo Inwestycyjne Construction Sp. z o.o. (rok założenia 1991) www.construction.gda.pl oraz Traco Transport & Construction (rok założenia 2017) www.tracosc.pl

Przez szereg lat działalności na rynku nasze firmy krystalizowały swój profil działalności na rynku budowlanym Pomorza. Cele jakościowe w firmie realizujemy poprzez: stałe doskonalenie systemu jakości, utrzymanie konkurencyjnych cen i wysokiej jakości usług, motywowanie naszych pracowników do identyfikowania się z firmą oraz rzetelnego wykonywania obowiązków służbowych. Naszym najważniejszym kryterium jest zadowolenie Naszych Klientów oraz ich pełne zaufanie do naszej firmy. Każdy oddany obiekt jest rekomendacją dla przyszłych kontraktów.

Czym się zajmujemy: Generalne wykonawstwo w zakresie: Budownictwo przemysłowe, hale, magazyny wysokiego składowania, lakiernie, salony sprzedaży, magazyny produkcyjne, salony napraw.

Głównym profilem naszej firmy budownictwo ogólne i przemysłowe oraz specjalistyczne prace na wysokości . W szczególności specjalizujemy się w kompleksowym wykonawstwie i montażu nietypowych obiektów wykonanych z konstrukcji żelbetowej, drewnianej i stalowej. Montażu zadaszeń membranowych. Ponadto przeprowadzamy szybkie i kompleksowe remonty kapitalne budynków i budowli. Realizujemy projekty kompleksowo wraz z obsługą prawną lub podejmujemy się wyznaczonych zadań. Jesteśmy w stanie podjąć się każdego powierzonego nam zlecenia w którym trzeba wykorzystać techniki dostępu linowego i podnośników koszowych. Począwszy od domków jednorodzinnych kończąc na wielkich obiektach sportowych.

Ponadto rozwijamy się w branży sprzedaży materiałów budowlanych.

Hurtownia Budowlana - Master Construction

W branży budowlanej działamy już od ponad 30 lat. W naszej firmie razem pracują dwa pokolenia, dzieląc się wiedzą, doświadczeniem i nowymi pomysłami. Hurtownia budowlana, którą nabyliśmy w 2021 roku, jest z Państwem od ponad dwóch dekad.
Cieszymy się, że dalej możemy ją rozwijać i być blisko naszej lokalnej społeczności. Staramy się zapewnić różnorodne materiały budowlane i narzędzia, które będą potrzebne zarówno do małych prac remontowych, jak i dużych konstrukcji wznoszonych w okolicy.

Jesteśmy z Państwem od pokoleń! Naszą hurtownię znają Państwo już od ponad 20 lat. Choć w naszych rękach jest od 2021 roku, to nie zmieniliśmy jej lokalizacji. Naszym celem jest zapewnić Państwu odpowiednie materiały budowlane do małych remontów jak i dużych inwestycji deweloperskich. Każdy klient jest dla nas ważny i każdemu zapewniamy fachowe doradztwo. Nasza szeroka oferta dopasowana jest do naszych klientów. Cenimy sobie współpracę z lokalną społecznością i dalej chcemy z Państwem budować i remontować!

Działamy lokalnie, aby każdy mieszkaniec naszej okolicy mógł w naszej hurtowni znaleźć odpowiednie produkty do zrealizowania swojego przedsięwzięcia. Nasze miasto szybko się rozwija, dlatego wspieramy również firmy budowlane, które wznoszą domy jednorodzinne, jak i całe osiedla. Zapewniamy produkty renomowanych marek, które świetnie sprawdzą się do remontu mieszkania, ale i będą potrzebne na placu budowy.
Doradzamy w fachowy sposób, każdemu klientowi. Doskonale wiemy, jak trudno jest zrobić zakupy materiałów budowlanych, mając tak ogromny wybór produktów. Razem możemy wybrać wyposażenie, które będzie potrzebne, funkcjonalne i ładne. Nasz zespół tworzą osoby, które doskonale znają się na remontach, budowie od podstaw, jak i inwestycjach o szerokim zakresie prac remontowo — budowlanych. Dlatego z całą pewnością, możemy doradzić, co wybrać, gdy ta porada jest potrzebna.

Jeśli nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?

Napisz do nas
Aktualnie zatrudniamy ponad 50 osób
Aktualnych ofert 1
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności

Grupa Construction

Architektura i budownictwo, Sprzedaż i obsługa klienta
Telefon
518-558-194, 51
Adres
81-577 Gdynia, Gradowa 4 (I piętro)

Benefity

 • Szkolenia

 • Ubezpieczenia
  grupowe

 • Narzędzia
  pracy

 • Dofinansowanie
  do dojazdów

 • Parking dla
  pracowników