Profil pracodawcy

GEMINI Polska

Poznaj nas


Apteki Gemini obecne są na polskim rynku od 1990 roku. To właśnie wtedy powstała pierwsza apteka ​w Wejherowie. Dziś ​pod marką Gemini działa ​189 ​aptek stacjonarnych zlokalizowanych na terenie całego kraju. Od kilkunastu lat ​prowadzimy również ​dostępną dla naszych Pacjentów z każdego miejsca w Polsce Aptekę Internetową (www.aptekagemini.pl) czynną 24 godziny na dobę. 


Nasza misja to być jak najbliżej Pacjentów, a nadrzędnym celem od zawsze było i jest dostarczanie usług farmaceutycznych i realizowanie potrzeb Pacjentów na najwyższym poziomie.

Kim jesteśmy?


Apteki Gemini to fachowi Farmaceuci, których na co dzień wspiera zespół specjalistów z wielu dziedzin, m.in.: administracji, kadr, HR, IT, sprzedaży, księgowości, marketingu, rozwoju i finansów. Obecnie zatrudniamy ponad 3500 pracowników. Każdego dnia skupiamy się na rozwoju naszych aptek stacjonarnych i apteki internetowej, zarówno pod kątem efektywnego wypełniania zadań, jak i budowania zaangażowanego zespołu.

W Gdańsku obecni jesteśmy w trzech miejscach. Centrala Gemini Polska znajduje w Alchemii, przy ul. Grunwaldzkiej 411. Siedziba oraz magazyn Apteki Internetowej mieszczą się w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym (ul. Trzy Lipy 3). Magazyn Gemini Polska znajduje się na ul. Bysewskiej 18 - to tutaj kompletowane są zamówienia, dostarczane później do Pacjentów w całym kraju.

Nazwa Gemini oznacza bliźnięta, dlatego podwójnie czujemy się zobowiązani do troski o naszych Pacjentów. Jesteśmy liderami w zakresie promowania idei opieki farmaceutycznej, która uzupełniać ma kompleksową troskę o zdrowie pacjenta. Udzielamy się w ramach lokalnych inicjatyw charytatywnych i pomocowych, a także dążymy do tego, by dbać o środowisko i zdrowie planety.

Jako rozwijający się zespół poszukujemy ciągle nowych wyzwań. Cenimy inicjatywę, którą szybko przekuwamy w działanie. Jesteśmy odważni i pewni w swoich działaniach, a ambitne projekty realizujemy w zgranych, interdyscyplinarnych zespołach specjalistów, bo sukces i ciągły rozwój wpisane są w filozofię firmy.

Tworzymy duży i jednocześnie zgrany zespół - również poza pracą lubimy grać zespołowo, czego dowodem jest powstanie naszego sportowego Gemini Team. Dbamy o przyjazną atmosferę, nie obowiązuje u nas dress code, wszyscy jesteśmy ze sobą na „ty”.

Jeżeli jesteś osobą pełną zaangażowania, pomysłów, pasji i optymizmu, zapraszamy do odwiedzenia zakładki z naszymi ofertami pracy. Prawdopodobnie czekamy właśnie na Ciebie!

Benefity

 • wygodnie dojeżdżasz do pracy: mamy biuro w Centrum Biznesowym Alchemia, do którego dotrzesz bez problemu SKM, autobusem czy tramwajem oraz równie dobrze skomunikowane biuro w Parku Naukowo Technologicznym, pracownikom magazynu zapewniamy bezpłatny transport do i z pracy,
 • pracujesz swobodnie: mówimy do siebie po imieniu, nie mamy ścisłego dress code'u, dbamy o przyjazną atmosferę pracy w zespołach,
 • masz dostęp do różnorodnych benefitów, w tym bezpłatnej opieki medycznej: miesięczny abonament za opiekę pokrywa pracodawca,
 • uczysz się i rozwijasz poprzez udział w wyjątkowych, innowacyjnych projektach: nie boimy się wyzwań i odpowiadamy na potrzeby rynku, cenimy kreatywność i odwagę,
 • masz stabilną i pewną pracę: jesteśmy dużym pracodawcą, zatrudniającym ponad 3600 pracowników w całej Polsce,
 • możesz udzielać się sportowo: mamy firmową drużynę „Gemini Team”, sportowe koszulki, dużo zapału i energii do wspólnych startów.

Jeśli nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?

Napisz do nas

Oferty pracy

Ogłoszenie standardowe
Aktualizacja: 2 dni temu
Ogłoszenie standardowe
Aktualizacja: 3 dni temu
Ogłoszenie standardowe
Aktualizacja: 5 dni temu
Ogłoszenie standardowe
Aktualizacja: 5 dni temu
Aktualnie zatrudniamy 3600 osób
Aktualnych ofert 34
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności

GEMINI Polska

Łańcuch dostaw, Medycyna / Weterynaria
Telefon
587701880
Adres
Centrum Biznesowe Alchemia,
Al. Grunwaldzka 411, 80-309 Gdańsk
wyznacz trasę »

Benefity

 • Opieka
  medyczna

 • Karta
  multisport

 • Ubezpieczenia
  grupowe

 • Narzędzia
  pracy

 • Nowoczesne
  biuro