• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
Profil pracodawcy

Gaudium nieruchomości

Agent ds. sprzedaży nieruchomości

Nieruchomości to branża, w której najbardziej cenimy zaangażowanie, automotywację, wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji i zdolności sprzedażowe. Jeśli te cechy opisują Twoją osobę, zgłoś swoją kandydaturę w rekrutacji prowadzonej przez Gaudium Nieruchomości na stanowisko agenta ds. nieruchomości – oddział Gdańsk. Podejmij wyzwanie pracy z najlepszymi i zdobądź posadę swoich marzeń! Szukamy wytrwałych, świadomych handlowców, gotowych do samodzielnego działania w wysoko wykwalifikowanym zespole!

Wymagania:

· umiejętności sprzedażowe, znajomość technik handlu,

· umiejętność i łatwość w kontaktach interpersonalnych,

· automotywacja i zaangażowanie,

· samodzielność w działaniu, umiejętność planowania i organizacji pracy,

· znajomość tematyki nieruchomości stanowić będzie dodatkowy atut kandydata,

· znajomość topografii Trójmiasta stanowić będzie dodatkowy atut kandydata.

Oferujemy:

· stałe wynagrodzenie podstawowe, gwarantujące stabilność finansową,

· dodatkowe wynagrodzenie prowizyjne dopasowane do oczekiwań, potencjału, zaangażowania i efektów sprzedaży,

· samodzielne stanowisko i dużą swobodę działania,

· wsparcie i plan wdrożeniowy prowadzony przez kadrę menadżerską Agencji,

· możliwość rozwoju i awansu w ramach rozwoju struktur sprzedażowych i kolejnych oddziałów Agencji,

· telefon, laptop, system CRM z bazą klientów, wsparcie marketingowe sprzedaży,

· indywidualny plan szkoleń,

· pakiety opieki medycznej.

Zakres obowiązków:

· pozyskiwanie ofert sprzedaży, wynajmu i kupna nieruchomości w woj. pomorskim oraz na terenie całej Polski,

· obsługa dotychczasowych Klientów Agencji,

· przygotowywanie opisu nowych nieruchomości, publikacja ofert na portalu Agencji, przyjmowanie zgłoszeń potencjalnych kupców, prezentowanie nieruchomości,

· analiza rynku i doradztwo Klientom w zakresie negocjacji ceny transakcyjnej,

· obsługa transakcji, w tym przygotowanie umów transakcyjnych, analiza niezbędnych dokumentów formalnych zapewniających skuteczne przeprowadzenie sprzedaży, ścisła współpraca z kancelariami notarialnymi, doradcami finansowymi oraz kancelarią prawną, opieka potransakcyjna do 1 roku po zamknięciu sprzedaży.

· przygotowywanie dla Klientów indywidualnych rozwiązań związanych ze sprzedażą, zakupem lub wynajmem nieruchomości.

Czekamy na Twoje zgłoszenie! Podejmij wyzwanie i zgłoś CV na adres rekrutacja@gaudium-nieruchomosci.pl.

Więcej o Gaudium Nieruchomości

Gaudium Nieruchomości to zespół wykwalifikowanych specjalistów z wieloletnim stażem w dziedzinie inwestycji, sprzedaży i wynajmu nieruchomości! Obrót majątkiem to nasza praca, ale też pasja i największa życiowa fascynacja! Na temat obrotu nieruchomościami, inwestycji czy wynajmu krótko- i długoterminowego wiemy praktycznie wszystko! Dzięki temu posiadamy doświadczenie, które pozwala nam zrealizować najbardziej skomplikowane transakcje! Gaudium to radość współpracy! (łac. “gaudium” – radość).

Jeśli nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?

Napisz do nas
Aktualnie zatrudniamy 8 osób
Aktualnych ofert 0
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności

Nieruchomości, Sprzedaż i obsługa klienta
Telefon
604059035
Adres
83-110 Tczew, Chopina 19

Benefity

  • Szkolenia

  • Narzędzia
    pracy

  • Służbowy
    laptop