Profil pracodawcy

Gastro House Sp. z o.o. Sp. K.

Opis firmy


GastroHouse rozumie biznes nie tylko od strony świadczenia usług lecz z znacznie szerszej perspektywy, która pozwala nam oferować spójne i efektywne rozwiązania dla Naszych Klientów. Najwiekszą cenioną przez nas wartością jest relacja z Klientami oparta na zaufaniu. Naszym głównym założeniem jest profesjonalne świadczenie uslug oraz konsekwencja w dążeniu do satysfakcji każdego Klienta.

Lata doświadczeń w świadczeniu usług dla firm pozwoliły nam nawiązać codzienną współpracę z najlepszymi hotelami i innymi obiektami z szeroko rozumianej branży gastronomiczno – turystycznej. Nasi Klienci mogą także liczyć na nasze wsparcie przy realizacji wyjątkowych wydarzeń jak zamówienia specjalne dla szczególnie wymagających gości, bankiety, konferencje itp.

GastroHouse wyróżnia przejrzysty sposób sprawozdań finansowych i rozliczeń, wykwalifikowany personel, który w swoim dorobku zawodowym świadczył serwis dla wyjątkowo wymagających gości VIP z pierwszych stron gazet (pary prezydenckie, członkowie rządowych delegacji, gwiazdy show biznesu). Jesteśmy najlepszą agencją pośrednictwa pracy na pomorzu dla pracowników branży gastronomicznej -  kucharzy, kelnerów, barmanów, która jest w stanie zapewnić obsługę i serwis na największe i najbardziej wymagające wydarzenia.

NIE CHCEMY BYĆ NAJWIĘKSI ZA TO CHCEMY BYĆ NAJLEPSI!
DOŁĄCZ DO NAS!


Gastro House jest zespołem profesjonalnej i wykształconej kadry managerskiej, która zdobywała swoje doświadczenie w restauracjach i hotelach na całym świecie. Jesteśmy ukierunkowani na umacnianie pozycji przedsiębiorcy poprzez efektywne zarządzanie własną kadrą managerską, tworząc, rozwijając i stosując rozwiązania, które dają Tobie niezbędne narzędzia do odniesienia sukcesu. Ponad 10 lat doświadczenia w sektorach gastronomicznym, hotelarskim i nie tylko nauczyło nas dostrzegać różnice w potrzebach małych, średnich i dużych firm oraz uczyniło z nas ekspertów w branży. Kochamy to, co robimy i chcemy abyś i Ty odniósł sukces, wierzymy że Twój biznes to nasz biznes.

Jeśli nie znalazłeś dla siebie ogłoszenia?

Napisz do nas
Aktualnie zatrudniamy 0 osób
Aktualnych ofert 6
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności

Gastro House Sp. z o.o. Sp. K.

Hotelarstwo / Gastronomia, Naprawa / Serwis / Usługi
Telefon
511-426-113
Adres
81-879 Sopot, al. Niepodległości 606/610
wyznacz trasę »

Benefity

  • Elastyczne
    godziny pracy